Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Kezdek megőrülni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Kezdek megőrülni a magánytól. :S

Figyelt kérdés

16 éves srác vagyok, szűz vagyok, még sosem volt barátnőm, még nem is csókolóztam és ebből már kezd elegem lenni


próbálkozok eleget, de sosem sikerül

mások meg mindig mondogatják, hogy "majd úgyis összejön" - oké, én elhiszem, de már hónapok óta próbálkozok, zéró sikerrel

még lánybarátaim sincsenek



interneten próbálkozok a legtöbbet, de mindig dobnak

élőben ugyanez a helyzet


már egyre nehezebben viselem (de feladni nem fogom)


mit tegyek?


2010. máj. 24. 14:53
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:

nekem is ilyen gondjaim vannak...

mindig azt hiszem hogy "na végre, találtam egy rendes lányt, aztán hirtelen minden megváltozik, és kiderül hogy ez is csak egy r*b@nc....

15F

2010. máj. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim válasza:
Nem akarok altalanositani de altalaban a 13-20 eves korosztaly nem ferjet keres...:D...amugy meg nem hinnem hogy ribanc volna..egyszeruen csak a falba is szerelmes tud lenni. Persze tisztelet a kivetelnek.
2010. máj. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
0%
16 évesen megőrül a magánytól... Atyám borogass!!!
2010. máj. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:

Ne görcsölj menj el bulizni, koncertekre igyál pár italt és fesztelenűl beszélges a csajokkal.

Nem kell mindig ezzel foglalkozni mert akkor látják rajtad hogy izgulsz és a csjok azt fogják hinni hogy csak skalpok kellenek.

2010. máj. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 A kérdező kommentje:

eddigi válaszokra az alábbiakat szeretném mondani:


18:50 - nem feltétlenül... van egykét kivétel


19:05 - ez jó ötlet, de vmiért nem menne...mindig is "kívülálló" voltam


19:09, 19:11 - jogos :)


19:30 - ez is igaz, csak az utolsó mondattal van egy kis gondom... ugyanis semmiben nem vagyok igazán sikeres :( emiatt már volt hogy egy csődtömegnek éreztem magamat :((


19:53 - hát igen :( ugye milyen borzasztó? :(


20:44 - nem vagyok feszült, de nem szeretek se bulizni, se koncertekre járni, a piát meg egyszerűen nem bírom...

a keveset is alig

amúgy nem értem, hogy ne izguljak, ha sikerül valakivel, hiszen mint mondtam, nincsenek ebbéli tapasztalataim

2010. máj. 28. 22:34
 36/44 anonim válasza:

Nezd! A lenyeg a pozitiv gondolkodas! Probalj pozitivan gondolkodni! Tedd tudatossa a gondolataid! Vedd eszre hogy most negativan gondolkodsz! Abbol ered minden! Ha belul megtortenik a valtozas akkor az szepen kezd kifele sugarozni..ezt masok is latni fogjak es jobban felfigyelenk rad..es igy tovabb! Hidd ela siker kulcsa nem masokban keresendo..az mindig bennunk van. Csak mindenki meg kell talalja a sajat kulcsat! Sok szerencset!

19:30-as voltam! Amugy Tibor! :)


Udv!

2010. máj. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 A kérdező kommentje:
hát igen, általában optimista vagyok, de ez az egy nem hagy nyugodni :/
2010. máj. 28. 22:59
 38/44 anonim válasza:

Nezd..mikor egy lany azt latja hogy nagyon nyomulsz... o jatszik veled! En azt ajanlom hogy legyen egy kis onuralmad..ha latod hogy egy picit is szompatizal veled...huzd el elotte a mezes madzagot..esetleg hivd el egy randira..vagy mittom en..kerulj kozelebb hozza

utana miko nyeregbe erzi magat..es ugy veszed eszre hogy kezd veled jatszani akkor 180 fok hatra arc! Nezd..ha no utan futol..o fut eloled..ha viszont hirtelen ugy teszel mintha nem erdekelne..akkor eped utanad!..Hidd el legtobszro bejon..Amugyis nezz csak korbe itt is akar! Van egy tonna kerdes hogy "Mit Tegyek?....egyi dobe randiztunk es tudja hogy szimpatikus nekem..de most ugy erzem mintha figyelembe se venne" Nem azt mondom hogy ertem a noket..mert azt igazan sosem lehet! De van egy ket 40%os tipp! :D Tudod Isten is csak azert Isten mert erti a noket! :)

2010. máj. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 A kérdező kommentje:
Köszi :) meg fogom próbálni :)
2010. máj. 28. 23:46
 40/44 anonim ***** válasza:
emo vagyh
2010. jún. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!