Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ha volt páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha volt páromnak 1 hónappal a szakítás után új párja van akkor nem is szeretett igazán vagy csak fél a magánytól és azért van már párja?

Figyelt kérdés
2011. júl. 8. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:
ezt neked kell tudni, mi nem ismertük, de mind2 lehetséges
2011. júl. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen, akkor sosem szeretett... Ez a valószínűbb...

ne is áltasd magad.. =/

2011. júl. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
jelenlegi páromal az előző után 4 nappal jöttünk össze,3 éve tart...nem voltam szerelmes az előzőbe
2011. júl. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy szeretett, de megprobál mással boldog lenni...
2011. júl. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

18:54-es vagyok

azt még hozzátenném,hogy belőlem szemét viselkedéssel minden érzést ki lehet ölni pár nap alatt...

2011. júl. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
kapcsolatot, kapcsolattal könnyebb felejteni.
2011. júl. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 harcosangyal ***** válasza:
Nagyon szerettem az előző barátomat, több mint egy évig voltunk együtt. Vártam rá sokat, messze tanult tőlem, minden hétvégét vele töltöttem (no buli) stb... Mindenki azt mondta nem érdemel meg engem de szerettem így hát vele voltam. Most jön a nyár, hazajött gondoltam jó lesz minden... Aztán kidobott mert "kiszeretett belőlem". Kb. egy hónapja történt a dolog. Pár napig nem csináltam mást csak sírtam. Mostmár megkönnyebbültem és randizom valakivel. Nem mondom, hogy elfelejtettem de mostmár más köti le a figyelmemet és nem kell a múlton rágódnom.
2011. júl. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Na ez az igazi lelki önzés. Kihajítom a páromat, aztán ha nem látom szenvedni, nem elégülök ki? Ha szakítottál vele, és végleg, akkor ne ám hogy bosszankodj azért, mert mer mással lenni.

Szeretett, ha együtt voltatok, de lehet megbántott is a szakítás miatt.

2011. júl. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!