Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Kezdek megőrülni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Kezdek megőrülni a magánytól. :S

Figyelt kérdés

16 éves srác vagyok, szűz vagyok, még sosem volt barátnőm, még nem is csókolóztam és ebből már kezd elegem lenni


próbálkozok eleget, de sosem sikerül

mások meg mindig mondogatják, hogy "majd úgyis összejön" - oké, én elhiszem, de már hónapok óta próbálkozok, zéró sikerrel

még lánybarátaim sincsenek



interneten próbálkozok a legtöbbet, de mindig dobnak

élőben ugyanez a helyzet


már egyre nehezebben viselem (de feladni nem fogom)


mit tegyek?


2010. máj. 24. 14:53
1 2 3 4 5
 21/44 anonim válasza:
Meik megyébe és hol laksz kérdező:D?
2010. máj. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:

18:14

Tolna megye határán, a nyugati oldalon, kb. 30 km-re Kaposvártól, de települést nem mondok :P csak privátban

2010. máj. 24. 18:39
 23/44 A kérdező kommentje:
valamint köszönöm a moderálást :)
2010. máj. 24. 18:46
 24/44 anonim ***** válasza:

Internetes barátnő, aki dob... nagyon komoly...

szerintem tereld el a figyelmedet az ilyenfajta dolgokról... ráérsz még bnőt keresni, mellesleg, ha nagyon keresed azért nem fogsz találni... mert nagyon szeretnél...

2010. máj. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
hobbi az télleg segít átvészelni. pláne ha olyan ahol akár még ismerkedhetsz is.
2010. máj. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
az internetes kapcsolatok egysem valódiak,nagyon kamu
2010. máj. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj beilleszkedni sulis társaságakba, és ott ne várj egyből egy barátnőt, hanem megtetszett közülük egy lány akkor utána próbálkozz, de azt is csak szép lassan. A lányok egyből úgy sem fognak belemenni olyan hirtelen, szóval ne siettesd a dolgot! Tényleg lehet, hogy már nagyon rossz a magány, de akkor is várj még. Igaza van az egyik válaszolónak, hogy tényleg általában akkor nem talál az ember párt magának mikor a legjobban keresi...Szóval ne keress görcsösen barátnőt ezt tudom javasolni! Sok sikert azért! 14/L
2010. máj. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
Én 17 vagyok, fiú. Nekem se volt még barátnőm, se csók, se semmi. Lány ismerőseim sincsenek (ráadásul, full fiú suliba járok). Én sem örülök ennek az állapotnak, de még csak 17 (te meg csak 16) vagy/ok. A probléma akkor lesz, ha már 5 év múlva is ugyanez lesz a helyzet. De mint látom, kapod a mail-eket, szóval fel a fejjel.
2010. máj. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:

16 évesen még nem "kell" ilyenek miatt parázni. Majd ha 22 évesen is szűz leszel, mint én akkor rinyáljál. Ne most!


22/F

2010. máj. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim válasza:
Pfff....Ugy elvezem az ilyen eseteket amikor az egyen szemelye esjovobeli celjai a szexualitas kore fonodik.Keressvalami mas eletcelt magadnak baratom..legyel laza..latcodjon rajta hogy minden nap ujra tudnak kezdeni az eleted. Ne keress gorcsosen..es valassz magadnak eletcelt..ne hagyd hogy a nokvagy szex vegye at a gondolataid folott a szerepet..uralkodju az osztoneiden...a tobbi majd szepen az oledbe hullik..csak varni kell es addigis ne azzal torodj es ne azon tord allandoan a fejed hogy "igen en most varok!" es mar annyira varj hogy mindja belekattansz! Elj lazan...keress valamit amiben sikeres vagy...es mikor mindenki latni fogja rajtad hogy magabiztos vagy..szepen minden az oledbe hullik!
2010. máj. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!