Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Kezdek megőrüln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Kezdek megőrülni a magánytól :S

Figyelt kérdés

16 éves srác vagyok, szűz vagyok, még sosem volt barátnőm, még nem is csókolóztam és ebből már kezd elegem lenni


próbálkozok eleget, de sosem sikerül

mások meg mindig mondogatják, hogy "majd úgyis összejön" - oké, én elhiszem, de már hónapok óta próbálkozok, zéró sikerrel

még lánybarátaim sincsenek



interneten próbálkozok a legtöbbet, de mindig dobnak

élőben ugyanez a helyzet


már egyre nehezebben viselem, ráadásul haverjaim sincsenek, akikkel elmehetnék kikapcsolódni...


mit tegyek?


16/f


2010. jún. 24. 22:10
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
igen köszi :) de nem szoktam sehova járni :/ épp mert nincsenek haverjaim...igen, tudom, így ne csodálkozzak, de akkor is...:(
2010. jún. 24. 22:51
 22/26 anonim válasza:

Hát én nem tudtam milyen gazdasági helyzetbe vagy, de a kocsi nekem önbizalmat ad(na).


Mégis mivel ütöd el az időd, ha nem akarsz semmit csinálni? Így annak is szar akinek szinte mindig van párja.

2010. jún. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
ha lenne barátnőm tuti megváltoznék... nem csak duma, komolyan
2010. jún. 24. 23:17
 24/26 anonim ***** válasza:
Ne a neten próbálkozz, tudom nehéz, a neten egyszerű ismerkedni. Ja meg ne játsdz a jófiút és a kedves srácot, aki meghallgatja a nőket. :D Azokra csak barátként néznek.
2010. jún. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
szeva:) énis hasonló cipőben járok:) vegyél fel msn re és beszélgetünk:) kocka002@hotmail.com:) és fel a fejjel
2010. jún. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Hogy megnyugtassalak nekem 21 éves koromig nem volt nőhöz közöm...sajnos, rüheltem de nem lehetett neki mit csinálni, én is azt szívtam meg, hogy agyon görcsöltem magam rajta, hülyeség, rossz egyedül, de a megoldás az, hogy éled az életed és ismerkedsz emberekkel, egyszer ha akarod, ha nem, ott lesz a lány, aki rád vár (sőt megsúgom nem egy lesz...)
2010. júl. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!