Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Kezdek megőrüln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Kezdek megőrülni a magánytól :S

Figyelt kérdés

16 éves srác vagyok, szűz vagyok, még sosem volt barátnőm, még nem is csókolóztam és ebből már kezd elegem lenni


próbálkozok eleget, de sosem sikerül

mások meg mindig mondogatják, hogy "majd úgyis összejön" - oké, én elhiszem, de már hónapok óta próbálkozok, zéró sikerrel

még lánybarátaim sincsenek



interneten próbálkozok a legtöbbet, de mindig dobnak

élőben ugyanez a helyzet


már egyre nehezebben viselem, ráadásul haverjaim sincsenek, akikkel elmehetnék kikapcsolódni...


mit tegyek?


16/f


2010. jún. 24. 22:10
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Figy, van aki soha nem talál párt, én is ilyen vagyok. Nem nyavalyogni kell, hanem beletörődni, és ott megtalálni az élet adta boldogságot, ahol lehet. 20/F
2010. jún. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
22:19 de nekem kell pár :( én nem halok meg szűzen! :(
2010. jún. 24. 22:20
 13/26 anonim ***** válasza:
Ne félj,nem írom a sablon szöveget,hogy majd össze fog jönni,de az tény,mindig azt lehet hallani mindenhonnan,amíg görcsöl az ember rajta,addig nem jön össze.Állítólag mikor nem teper az ember a kapcsolatért,akkor jön a leg váratlanabbul.
2010. jún. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
persze h nem halsz meg szűzen. csak a péntárcád fogja bánni...
2010. jún. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Miért nem lehet normálisan válaszolni?normális kérdést tettek föl?
2010. jún. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
22:24 válasz nem volt bunkó végülis :D inkább az első 3
2010. jún. 24. 22:29
 17/26 anonim válasza:
Én azt tanácsolom tanulj, nyelvvizsgázz, tedd le a jogsit (egy kocsi jól jön a csajozáshoz és az önbizalomhoz),sportolj, szóval foglald el magad és akkor nem is fogsz megőrülni mert nem lesz rá időd és majd úgyis kialakul.
2010. jún. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Menj el diákmunkára, úgy is itt a nyár! Ott megismerkedhetsz új emberekkel, munka után javasold, hogy üljetek be valahova kikapcsolódni, beszélgessetek, ebből kialakulhatnak barátságok, új ismeretségek, és talán az a lány is elérkezik, akivel többről is lehet szó mint barátság.

Sok sikert kívánok!

2010. jún. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

22:31


tanulj - épp túl vagyok a földrajz érettségin, ez is elég volt, isten ments


nyelvvizsgázz - nekem ez még odébb van


tedd le a jogsit (egy kocsi jól jön a csajozáshoz és az önbizalomhoz) - egy kocsi drága és rengeteg meló (ezt is én írtam ki pl.: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


sportolj - utálok sportolni :)

2010. jún. 24. 22:40
 20/26 anonim ***** válasza:

Haver, ugyanilyen voltam mint te. Lehet hogy közhely, még néha én is meg tudnám ütni saját magamat, amikor ezzel nyugtatom meg, de NE GÖRCSÖLJ rajta! Ha nagyon akarsz barátnőt, tuti nem lesz. Lazán kell csak, járj el kocsmázni/vagy ahova te szoktál járni, ismerkedj emberekkel és ennyi. Akkor lesz barátnőd ha nem úgy állsz oda hogy most mindenáron becsajozol, hanem csak le**rod. Akkor lesz jó, amikor nem számítasz rá! Nekem sincs már 1 hónapja barátnőm, nagyon örülnék ha lenne, de nagyon sok dől el fejben szerintem! Ugyhogy no para! Netes ismerkedést meg felejtsd el szerintem! Nálam sosem vált be. Csak akkor ismerkedem neten lánnyal, ha ő kezdeményez, ő vesz fel msn-re. Én elvből nem írok egy lánynak sem neten. Remélem hasznos voltam.


16/F

2010. jún. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!