Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi az oka mind ennek? Megorulo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka mind ennek? Megorulok a maganytol

Figyelt kérdés
nagyon sokszor vagyok maganyos. meg akkor is ha emberek kozott vagyok. a kulsomre vagy a kisugarzasomra nem panaszkodhatok mert a visszajelzesek alapjan a pasik nagyreszenek bejovok megsem talalok magamnak egy normalis baratot. pedig mindenki azt mondja h mas vagyok mint a tobbi csaj mert nem vagyok elszallva magamtol pedig megtehetnem es megis normalisan lehet velem beszelgetni. es nem ertem h miert van az h altalaba az idosebb pasik buknak ram..vagy pl tesomtol elkezve a baratnokig ha a fonokuk megismer egybol elkezd nyomulni s mar elegem van. nemtudom mit csinaljak h vegre egy normalis kapcsolatot kitudjak alakitani egy normalis pasival:(
2011. máj. 20. 14:23
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
ezen enis gondolkodtam h lehet jobb lenne egyedul csak eleg tarsasagkedvelo ember vagyok es ha akar egy napig is egyedul vagyok akkor mar erzem h a depreszio kerulget. ezert is lenne szuksegem egy normalis kapcsolatra es nem arra h egy penzes oreg f*sz vigyorogjon mellettem
2011. máj. 22. 19:37
 12/28 anonim ***** válasza:
Az egyedüllét és a magány között van különbség...
2011. máj. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
igen tudom....es sajnos sokszor olyankor is maganyos vagyok ha emberek kozott vagyok:( eskuszok nem ertem h miert es hogyan tudnek ezen valtoztatni..
2011. máj. 22. 19:49
 14/28 anonim ***** válasza:
de hova szoktál eljárni?barátok/barátnők gondolom akkor nem igazán vannak...mármint olyan igaziak....
2011. máj. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Hát ezzel nem vagy egyedül én mondjuk fiú vagyok, ja mondjuk nálam nincs az hogy buknak rám az idősebb nők, csak ez az egyedül és magányosnak érzem magam dolog. Bár nekem az is nehezíti a helyzetemet hogy nem olyan rég lett vége egy kapcsolatomnak. Én utálok itthon lenni, amikor hétvégén 2 napot itthon vagyok és nincs program akkor úgy érzem megőrülök. Most is így van. És ráadásul holnap sem kell mennem dolgozni, nem gondoltam volna hogy ennek valaha is nem fogok örülni de most ez a helyzet. És ugyebár egy haverom se lesz itthon.
2011. máj. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
epp ez az amit ne ertek. mert haver rengeteg van es azert igaz barat is akad. lehet h az is kozrejatszik h egyedul lakom. eleg surun jarok szorakozni is a haverokkal... teny h velem van a baj csak nemtudom ezen hogy tudnek valtoztatni. sokszor ugy erzem mintha magamkore epitettem volna egy falat amin nem engedek at senkit. talan ez a baj
2011. máj. 22. 20:10
 17/28 anonim válasza:
Hát nehéz még 30évesen is,jó nőnek tartanak,udvarolnak is,csak egyszerüen nem találok én sem normális komolykapcsolatra alkalmas személyt,néha türtöztetem magam és nem engedek a vágyaimnak belebonyolodjak egy éjszakás kalandban,de amikor már 6hónap is eltellik és nem találok magamnak egy komolynak induló kapcsolatot,bizony sodrodom az árral és már ugy vagyok lesz ami lesz....majd csak eljön a másik felem!Néha szar sirás is kerülget,de talán nem vagyok elveszve!
2011. máj. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

20.02-esnek: én is így vagyok!(előzőeket én írtam!).Nekem is nemrég lett vége és megőrülök hétvégén,ha nincs kivel elmenni valahova.Ezért már úgy vagyok,hogy legközelebb egyedül megyek el!Hátha...


Kérdező: Neked mikor volt utoljára kapcsolatod?Mi volt az ami hiányzott? Vagy inkább reménytelenül voltál szerelmes?:S

Előttem is fal van sajnos...A korombeliektől az utóbbi időben nagyon elment a kedvem.Viszont 30ast meg egyáltalán nem szeretnék,sőőt...:S

2011. máj. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Hát én egyedül azért nem mennék el,
2011. máj. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Én már sokszor voltam...és még annál is többször jöttem haza egyedül,veszélyes helyeken.Már megedződtem. 23N
2011. máj. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!