Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak még olyan csajok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan csajok, akiket csak a pénz motivál?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy hiába pörgetem meg a Lexusom kulcsát, de nem nagyon tudja őket lázba hozni. Meghívom őket a legdrágább koktélokra, és egyszerűen úgy néznek rám, mintha egy pohár szódára hívtam volna meg őket, citromkarikával.

Egyszerűen nem tudom, hogy mi kell a mai nőknek. Apám bankigazgató. Most ne jöjjetek azzal, hogy a belső értékek is fontosak, ebben már nem hiszek.

Akár a bunkó stílust, akár a rendesfiú stílust nyomom, nem tetszek senkinek. Jó ruhákban járok, a megjelenésemre is nagyon ügyelek.

Egy ideig voltak barátnőim, most meg mintha elvágták volna ezt a fonalat.

Mi lehet a gond?


24/F


2011. márc. 13. 23:01
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:

Érdekes, hogy mindenki a belső értékekkel jön. A tapasztalatom az, hogy aki a belső értékeivel kérkedik, legalább ugyanolyan unalmas, rossz ember, mint amennyire Ti azt hiszitek egy "felvágós", gazdag férfiról.

A belső értékeket nem lehet pénzzel megvenni, ez igaz, de csak belső értékekkel meg nem lesz pénzed.

Én tudom, milyen egy szerető család, ahol vigyáznak és figyelnek egymásra, ők viszont nagyon nagy szükségben élnek.

Azért, mert valamit megtehetek, mert van rá pénzem, még nem érzem úgy, hogy le akarnék akárkit is "fizetni". Én nem megvenni akarom ezeket a lányokat, hanem megadni nekik azt, amire szükségük van.

2011. márc. 18. 17:44
 32/39 anonim ***** válasza:
Legyél egyszerű de nagyszerű az bejön a normális lányoknak. Ennyi a dolog nyitja akiket meg a pénz motivál úgyis csak azért lesz veled, hogy megvegyél nekik mindent egy normális lánynak szeretetre van szüksége nem pénzre, bár ilyet nehezen találni.
2011. márc. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
mert ne ribancot keress, hanem rendes lányt:D
2011. márc. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
Te nem Nagy Alekosz vagy véletlenül?:D
2011. márc. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

Hmmm...


Igazából nem tudom, hogy rád konkrétan miért nem buknak most annyira a nők, de a leírásod alapján, amilyen képet én ki tudtam alakítani rólad elmondom, hogy számomra mik azok a visszásságok, amiért nem választanálak.


1. járok kozmetikushoz... - no thanx. Én a természetes férfiszépséget szeretem.

2. megpörgetem a kocsi kulcsot... - de én vagy a kocsiddal megyek pár kört, vagy veled.

3. azzal a pénzel csak gondoskodást akarok nyújtani a nőnek... nem tudom milyen családban nőttél fel, de nálunk nem pénzzel gondoskodnak a másikról (abban viszont igazad van, hogy ha valami baj van pl. orvos, akkor egyből a hálapénzt kéri. De például egy kalandos kirándulás a Bakonyban jobban lázba hoz, mint egy romantikus vacsi valami méregdrága helyen.)

4. Ha egy szegényebb fiú, elvisz valami drága helyre, akkor nála azért sokkal jobban tudom értékelni, hogy Ő erre áldozott annyi pénzt, hogy el tudjon hívni, mintha te hívnál el. Miért? Azért mert te ezt megteheted minden nap akár, vagy legalábbis elég gyakran, ő pedig lemond valamiről azért, hogy együtt lehessünk. Ezt legjobban úgy tudod elkerülni, ha valami olyan dolgot mutatsz fel, ami áldozat a nő felé.

5. Az, hogy apukád jómódú és te sem szenvedsz semmibe hiányt egy dolog. De elég visszás dolog, amikor valaki az apukája javaival kérkedik. Ide tartozik az apukádtól kapott kocsi is. Ez azért nem nyerő dolog, mert számomra ez azt jelenti, hogy csak apukád pénzéből táplálkozol. Ha nincs apuka, akkor életképtelen vagy. (ez az első elgondolásom, azt kiderülhet, hogy ez nem így van)


Elég nehéz képet alkotni valakiről, csak a leírtak alapján. Próbáltam segíteni. Remélem hasznos. De elsőre nekem nagyjából ez jött le. Persze attól még nem biztos, hogy ilyen vagy. Nem ismerlek.


21/L

2011. márc. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:

Saját pénzügyi tanácsadó cégem van. Persze, édesapám segítségével indultam el, de ezzel szerintem nem vagyok nagyon kirívó eset.

Az áldozatokból meg kösz, nem kérek. A férfiasság szerintem nem az áldozatok kérdése.

A természetes férfiasságot pedig csak kiemeli a kozmetikus. Egy igazi férfinak ápolt, megnyerő megjelenése van.

2011. márc. 23. 21:31
 37/39 anonim ***** válasza:
nem
2011. márc. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Milyen típusú lányok jönnek be?:D
2011. márc. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim válasza:

Nekem gyengém a Lexus, keress meg XD


Háhá. Erről eszembe jut egy sztori. Egyik barátom egy fesztiválon elkezdett mesélni a főnökéről, aki fiatal, jóképű, és Porsche-ja van :D Aznap este találkoztam is vele. én tudtam, hogy ki ő, ő nem tudott semmit. Szereti a szeszkát a gyerek, be is volt nyomva rendesen. Elkezdte nekem mondani, mennyire sajnálja, hogy ilyen irigyek az emberek, hogy amikor jött a Porsche-jával, mindenki kiabált meg fujjogott neki :D Persze én meg úgy csináltam, mint aki nem hiszi el. Mondtam neki, hogy ne is mondja, tudom miről beszél, nekem ugyanez volt a Lexusommal :S A gyerek elvigyorodott, majd közölte: ebben az a poén, hogy én tényleg Porsche-val jöttem...

2011. ápr. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!