Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak még olyan lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan lányok, akiket nem csak a pénz motivál?

Figyelt kérdés

Nem egy olyan lányt ismerek, akik szinte csak akkor adják a jópofát, ha fizetek nekik egy italt, ha összefutunk egy buliban, vagy esetleg hazaviszem őket, mert kocsival vagyok.

Hogy kezeljem az ilyen csajokat?


2011. márc. 13. 22:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Igen vannak. A pénzéhes prostikkal meg nem kell foglalkozni. Csak az a baj, hogy mindig lesznek olyan hülyék, akik igenis kifizetnek nekik mindent.
2011. márc. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Hogy menjen gyalog vagy hívjon meg ő! :) Attól hogy férfi vagy és rendelkezel némi pénzzel még nem kell a csajok feneke alá tenni mindent. Lehet hogy le leszel bunkózva, de na... Engem nő létemre irritálnak kifejezetten az olyan csajok, akik lesz*rnak egy srácot egészen addig, amíg meg nem látnak egy slusszkulcsot a kezében, aztán hopp hirtelen milyen szimpatikus lett. Megint csak azt tudom mondani mint jónéhány kérdéssel odébb, igen is vannak rendes csajok, és iszonyatosan felháborító, hogy mindig az ilyen lányok miatt vagyunk beskatulyázva mi, rendesebb lányok is, akik esetleg csak azt várnák végre, hogy jöjjön a szőke herceg fehér lovon... ha szakadtan szakadtan, ha szegényen szegényen, ha milliomosan, akkor úgy, nem érdekel... Szóval, a normálisabb nők nevében "engedélyezem", hogy légy velük nyugodtan bunkó, közöld, hogy márpedig nem hívod meg őket semmire, nem viszed őket sehova, kész. Még jobb, ha alapból iszonyat szegénynek adod ki magad, ha így kellesz egy lánynak, akkor amúgy is kelleni fogsz! :)

20/L

2011. márc. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
ez nemjelenti hogy csak a pénz érdekli. az nem itt kezdődik..amúgy meg ezt hívják felszínes kapcsolatnak. nem akar hozzád közelebb kerülni, de azt sem hogy rosszba legyetek mert az ártana a kis lelkének. ezért inkább jópofizik pl bulikon. ennyi
2011. márc. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Sehogy, hagyd az ilyen csajokat a 'csába. Vannak még rendes csajok - ha nem vagy végletekig csóró - akkor nem ezen múlik.


26/f

2011. márc. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az ilyen lányokat "kezelgesd" minimum egyszer, csak hogy a befektetett pénzed megtérüljön. Aztán gyorsan dobd el őket, ahogy a papírzsepit szokás.
2011. márc. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen vannak még olyan lányok, csak nagyon ritkák és értékesek. :) Azt olyan csajok, akik a pénzre hajtanak szerintem nem jönnek be neked, hanem nem foglalkoznál a kérdéssel. Nincs miért elolvadj tőlük, inkább várj a neked jobban megfelelőre. :) Én 2 évet vártam de garantálom, hogy megérte.
2011. márc. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
van persze , a maradékot a szex motiválja
2011. márc. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ez mindeddig OK! Csakhogy egy ilyen ismerősöm nagyon tetszik nekem, szerintem ő ezt tudja is, csak pont az ilyen viselkedése miatt nem kezdeményeztem még. Megérné? (Amúgy jókat szoktunk beszélgetni, csak kicsit érdekember benyomását kelti néha)
2011. márc. 13. 22:18
 9/13 anonim ***** válasza:

Az a baj ezzel, hogy ha mindig ilyen lányokat fogsz ki akkor ne csodálkozz. Viszont bírom mikor ilyenkor tudtok nyavajogni, hogy jaj nincs normális rendes lány..de van, csak ti azokat nem veszitek észre. és ilyenkor meg lehordtok minden egyes nőt, hogy mind csak a pénzre bukik meg az autókra.-.-+

Az nem baj, ha néha egyszer kétszer fizetsz egy kávét vagy ilyesmi. De rendszeresen ez már számomra is zavaró lenne. Én soha nem várnám el a fiúmtól, hogy mindig fizessen vagy vegyen nekem valamit.Az a pár alkalom is csak a randizásunk elején történne meg. A többiekben viszont én is viszonoznám és ha én hívnám meg valahova, akkor én fizetném ki helyette. Ez így helyes. Viszont nem lenne ebből rendszer,mert a kapcsolatok nem a pénzre épülnek, persze néha ha úgy van kedvünk meglephetjük valamivel párunkat, de nem kötelező. Ezek szerint nem futottál még normális lányba, sajnálom.


19L

2011. márc. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Sajnos úgy néz ki, ti fiatalok többségben ilyenek vagytok. A lányokat a pénz, a pasikat a külső motiválja. Persze mind tagadjátok és egymásra mutogattok, hogy ti neeeeeem, csak a másik neműek!

Komolyan sajnállak benneteket. Nem tudom, mi lehet az oka, hogy ilyenek lettetek, talán a média, a társadalom... dunsztom nincs.

De ne csodálkozzatok, ha a többségetek egyedül végzi. :(

32/N

2011. márc. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!