Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak még olyan lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan lányok, akiket nem csak a pénz motivál?

Figyelt kérdés

Nem egy olyan lányt ismerek, akik szinte csak akkor adják a jópofát, ha fizetek nekik egy italt, ha összefutunk egy buliban, vagy esetleg hazaviszem őket, mert kocsival vagyok.

Hogy kezeljem az ilyen csajokat?


2011. márc. 13. 22:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
22.10 vagyok... itt azzal van az alapvető probléma, hogy ha valaki csalódik, akkor rögtön az összes pasi/csaj ugyanolyan idióta, és az utolsó előttivel abszolút egyetértek, hogy amíg itt 10 kérdésből 9 arról szól, hogy miért szemetek a pasik/csajok, miért csalnak mindig mindenkit meg, miért bunkók, miért pénzéhesek, miért, miért miért... addig abba nem gondolnak bele, hogy lehet akadnak rendes leányzók/srácok is, akiknél mondjuk lehet lejjebb kéne rakni azt a bizonyos lécet, de tudnak őszintén szeretni! Szeretek erre az oldalra feljárni, de már néha eldurran az agyam, hogy egy kalap alá vesznek az ilyen nőkkel/lányokkal, amikor magamban leheletnyi valóságalapját sem érzem hogy ilyen lennék, és gondolom ezzel sokan mások is vannak így.
2011. márc. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Talán mi nők rontottuk el, vagy ki tudja. De tudjátok, vannak azért kellemetlen helyzetek. Például ha egy pár úgy jött össze, hogy mindkettőjüknek volt munkája, kb. hasonlóan éltek... de még ha úgy is, hogy csak a nőnek volt munkája és ő segített a férfinek... aztán egyszer olyan helyzetbe kerülnek, hogy a nő veszíti el a kereseti lehetőségét huzamosabb időre (de már tartós kapcsolatban vannak), szóval ilyen esetben szinte nincs az a férfi, aki ne felejtené el, hogy régebben esetleg pont a párja segített neki és ne hányná néha a szemére (akármennyire is szereti), hogy egy ingyenélő.
2011. márc. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én már idősebb vagyok egy tininél, de nálam az elvált új apukát kereső anyatigrisek 420 tonna elvárással azok akik kiverik a biztosítékot. Persze mindegyik bőszen hangoztatja hogy tanult a hibáiból. Persze, én is csak a másokéból, így messze elkerülöm őket. Na az én korombam így elég nehéz párt találni.
2011. márc. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!