Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak még olyan csajok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan csajok, akiket csak a pénz motivál?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy hiába pörgetem meg a Lexusom kulcsát, de nem nagyon tudja őket lázba hozni. Meghívom őket a legdrágább koktélokra, és egyszerűen úgy néznek rám, mintha egy pohár szódára hívtam volna meg őket, citromkarikával.

Egyszerűen nem tudom, hogy mi kell a mai nőknek. Apám bankigazgató. Most ne jöjjetek azzal, hogy a belső értékek is fontosak, ebben már nem hiszek.

Akár a bunkó stílust, akár a rendesfiú stílust nyomom, nem tetszek senkinek. Jó ruhákban járok, a megjelenésemre is nagyon ügyelek.

Egy ideig voltak barátnőim, most meg mintha elvágták volna ezt a fonalat.

Mi lehet a gond?


24/F


2011. márc. 13. 23:01
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
72%
100*-os paródia :)
2011. márc. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
38%
Hát,haver,nemes egyszerűséggel a nők hülyék,nem érdemes fárasztanod magad velük,én a prostikat ajánlanám,nekik a pénz még kell legalább...
2011. márc. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
42%
5 éve még úgy volt, hogy nem elég, hogy kocsid van, a kocsid legyen BMW, Audi, vagy hasonló. De mivel a nők telhetetlenek, ezért már nem elég nekik ennyi pénz, mint ami például neked is van. Most már a nők nem adják a Bugatti Veyron alá.
2011. márc. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
67%

Vegyél egy BMW Z4-et vagy egy Audi R8-at, ezekre jobban buknak a csajok.


[link]

[link]

2011. márc. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
Én észre szoktam venni, ha egy pasi "leakar fizetni" és nagyon nem jön be! (nincs szükségem arra, ami van)
2011. márc. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
-.-" Apámnak Infiniti FX50 AT-je van. Szerintem az ilyen Audik meg Bömösök nyomába nem érnek...
2011. márc. 13. 23:10
 7/39 anonim ***** válasza:
Ez egy poén..essen már le xD
2011. márc. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
53%

Az oldal női látogatóihoz írom:


Nők,legyetek szívesen,így anonim módon írjátok már meg,hogy mégis mi kell nektek,mi a lelketek legmélyebb titka,mert látjátok,nagyon sok férfi-köztük én se-nem tud rajtatok elmenni!Előre is köszi.

2011. márc. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:

ronda lehetsz , más nem lehet

sajnálom , ha valakire pénzért nem nyomulnak a csajok más nem lehet a gond

2011. márc. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
Azért a BMW X6 M nevezetű gépszörny minden tekintetben porrá zúz egy Infiniti FX-et.
2011. márc. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!