Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak még olyan csajok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan csajok, akiket csak a pénz motivál?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy hiába pörgetem meg a Lexusom kulcsát, de nem nagyon tudja őket lázba hozni. Meghívom őket a legdrágább koktélokra, és egyszerűen úgy néznek rám, mintha egy pohár szódára hívtam volna meg őket, citromkarikával.

Egyszerűen nem tudom, hogy mi kell a mai nőknek. Apám bankigazgató. Most ne jöjjetek azzal, hogy a belső értékek is fontosak, ebben már nem hiszek.

Akár a bunkó stílust, akár a rendesfiú stílust nyomom, nem tetszek senkinek. Jó ruhákban járok, a megjelenésemre is nagyon ügyelek.

Egy ideig voltak barátnőim, most meg mintha elvágták volna ezt a fonalat.

Mi lehet a gond?


24/F


2011. márc. 13. 23:01
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
Bevallom, furcsállom ezt a dolgot. Viszonylag ezekben a körökben mozgok, és tudom, hogy minden csajt eléggé érdekel a pénz. Mindenki a külsőségekre megy rá, ha lehet választani egy sarki kocsma vagy valami nevesebb étterem/bár között, tuti az utóbbit választják, feltéve ha megengedhetik maguknak, ez alatt azt is értem, hogy meghivatják magukat valakivel. Én mind a kettőt szeretem, ahogy általában mindenből. Ismerem milyem milliárdosként élni, de arról is van sejtésem, hogy milyen minimál béren élni. Álatlában egy kapcsolatban is arany középutat keresem, és valószínűleg sokan mások is. Egy tipp, ne legyél nagyképű. Igazándiból nem akarok erről nagyon hosszan itt írni, pedig még órákig tudnám ezt elemezgetni, hogy vajon miért lehet ez, szerintem inkább irj privát üzenetet, és majd ott leirom még részletesebben.:)
2011. márc. 15. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
Én részemről nem a pénzre bukok(persze azért ne legyen csóró),lehet egy pasi akármilyen gazdag,ha egyszer nem tetszik,nem jön be valami miatt! Pénzzel nem lehet megvásárolni emberi érzéseket,egyszer biztos lesz egy csaj,aki nem csak a pénzedre fog bukni,hanem a személyedre is,ebben biztos lehetsz.Remélem nem vagy nagyon egós,az olyan pasikat nem értékelem,lehet,hogy megijednek attól,hogy mennyi pénzed van.De ez csak egy álláspont.DE akit szeretek,úgy szeretem,ahogy van,gazdag vagy nem gazdag,az szerelemben nem számít.Igenis a belső értékeket keresd,hiszen látod,hogy a pénzeddel nem sokra mész...Ha meg valaki csak a pénzedre bukik,és amiatt van veled,jobb elfelejteni,abból nem lesz jó kapcsolat. Csak ha azt akarod,hogy lehúzzanak.
2011. márc. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim válasza:
Engem kiábrándít, ha egy pasiról üvölt hogy a pénzével akar lenyűgözni.
2011. márc. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim válasza:
Ne akarj olyan nőt aki csak a pénzedért van veled!!!!!!!!Az igazi nem jön ha keresed..várd ki
2011. márc. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
Pedig a legtöbb nőnek a pénz kell,szal valamit nagyon sz*rul csinálsz papa.
2011. márc. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
Mert senki nem akar egy ilyen értetlen hülyével járni mint te, Istenem, hogy jutnak az emberek ilyen szintre?:(
2011. márc. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:

Érdekes módon anyagilag én sem állok rosszul sőt.... Amikor odajutottam, hogy fater mondta válasszak egy kocsit amit megkapok, visszafogott voltam vettünk nekem egy szép fekete Skoda Octavia-t a második generációsat és tudod mit tettem?

Sose lóbáltam a kulcsot amikor kiszállok a kocsiból zsebre dugom és nem vagánykodok mert tudom, hogy az enyém és nincs kinek bizonyítani, de ha valaki kiszáll lóbálja a kulcsot vagánykodik stb... Arról leri, hogy apuci kocsija. Talán veled az a baj, hogy vettél egy vagány kocsit és ki akarod mutatni mekkora vagány vagy pedig csak apuci kicsi fia. A lányoknak ez nem jön be az autó előny de nem feltétel ezt jegyezd meg, érdekes módon nekem van barátnőm méregdrága helyre csak 1-szer vittem el nem szeretik a felvágós faszikat hidd el csak az olyan csajok akiknek az kell, hogy te tartsd el szóval rossz helyen kopogtatsz és mondom annak ellenére, hogy én is jobban élek mint az átlag mondom ezt.

2011. márc. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:

miért kéne neked olyan lány akit csak a pénz motivál?!

akkor a pénzed miatt jönne össze veled,és nem azért amilyen vagy. nem téged szeretne,hanem a pénzed, ergó csak kihasználna.. Keresgélj,és önmagadat add oda nekik,ne a pénzed kínáld fel. :)

egyébként én jóba lennék veled szivesen.. :DDDDDD

17\F

2011. márc. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
Azt hiszed, hogy egy normális csajt csak úgy lefizethetsz? Azért ennél sokkal több eszünk van ( vannak sajnos kivételek). Számomra fontos, hogy egy pasi kedves, illedelmes, és humoros legyen. És magasról leszarom, hogy milyen kocsija van, mit vesz nekem, vagy hogy hol dolgozik az apja.
2011. márc. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok szegény, de gazdag sem... sőt, úgy kell gyűjtögetnem mindenre. Szóval engem kifejezetten visszataszít, ha egy pasi pénzes. UGyanis az tart vissza, hogy biztos azt hiszi, csak a pénzem miatt kell. Vagy pedig, hogy vesz nekem majd valami ajándékot és én kb. sütök neki egy sütit, mert olyan márkás vagy drága dolgokat úgysem tudok neki megadni, amit pl. ő hord vagy ami beleillik a stílusába. És ez a kiegyensúlyozatlanság baromi lelombozó. :( Volt, hogy ezért nem jöttem össze amúgy TÖKÉLETES pasival, mert féltem, hogy ezek a különbségek a kapcsolat rovására mennek majd, és szégyenkeznem kell.


l/20

2011. márc. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!