Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak még olyan csajok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan csajok, akiket csak a pénz motivál?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy hiába pörgetem meg a Lexusom kulcsát, de nem nagyon tudja őket lázba hozni. Meghívom őket a legdrágább koktélokra, és egyszerűen úgy néznek rám, mintha egy pohár szódára hívtam volna meg őket, citromkarikával.

Egyszerűen nem tudom, hogy mi kell a mai nőknek. Apám bankigazgató. Most ne jöjjetek azzal, hogy a belső értékek is fontosak, ebben már nem hiszek.

Akár a bunkó stílust, akár a rendesfiú stílust nyomom, nem tetszek senkinek. Jó ruhákban járok, a megjelenésemre is nagyon ügyelek.

Egy ideig voltak barátnőim, most meg mintha elvágták volna ezt a fonalat.

Mi lehet a gond?


24/F


2011. márc. 13. 23:01
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
Hetente járok kozmetikushoz. Szoliba nem. Fiatalon 8 évig atletizáltam. Nem hinném, hogy hirtelen megrondultam volna, eddig is voltak barátnőim. Csak most nincsen. Már huzamosabb ideje.
2011. márc. 13. 23:20
 12/39 anonim ***** válasza:
100%
Jó hülye kérdés. Nekem meg nincs Lexusom, nem vagyok gazdag és utálom a pénzt, de van barátnőm:) Boldog vagyok:)
2011. márc. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
Kérdezővel azonos tapasztalatokat élem.Nekem is gyönyörű A6-om van, hiába viszem őket ide-oda. Sz@arak a fejemre:(
2011. márc. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:

nem lehet, h szomorkodónak látszol, és ezért nem jönnek oda? *.*

én nem tom +különböztetni a kocsifajtákat, de a külsejüket nézem, és amelyik szépen csillog, és mondjuk van vmi érdekes minta az oldalán, az nagyon bejön *-*...ami olyan nem hagyományos, hanem vagány.

meg ha az a keréktárcsa is érdekes, na az is tetszik.

mindig u.azokra a helyekre mész bulizni? nézz szét ne csak bp.-en, hanem más közeli városokban is, lehet azzal van a baj, h unod már azokat a helyeket, és ez látszik rajtad.

2011. márc. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
annyira ember nem lehet ronda :)
2011. márc. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
100%

Én leírhatom, hogy mit akarok, de csak lehazugoztok.

Egy számomra tetsző férfit, aki kedves, humoros, nem bunkó. Más fajta ízlésem van, mint az átlagnak, hosszú haj, kecskeszakáll, bőrkabát, hajh (persze mostani párom nem 100%-ban ilyen külsőleg). Szeret sokat bújni (nem csak szexuálisan), hűséges (manapság túl ritka). Nem is tudom, kihagytam valamit? (nem, a pénz nem fontos, mint ahogy hiszik sokan, vannak olyan nők is, de azok vannak kevesebben, és miattuk rossz a nők híre...)

2011. márc. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 koltt ***** válasza:
100%

Hát öreg szerintem téged megvuduztak, vagy nemtom, de hogy valami el van b**szva veled az biztos.

Mondjuk szerintem próbálj inkább szerénynek tünni a sok lóvé mellett, mert ha nagy a kocsid, meg a pofád is akkor azok redukálják egymást, és a nullán vagy, ennyi az egész. Pénzel nagyon lehet csajozni csak ahhoz is érteni kel.

2011. márc. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 koltt ***** válasza:
100%
Amugy meg csak saját vélemény hogy a kozmetikus mellett elmehetnél még egy gyökérkezelésre is, mert eléggé csíra vagy. Ha csak azért kell a csaj mert nincs kivel kefélni akkor fizess ki pár k**urvát, vagy újjits be a csúcsmodern kocsid mellé egy csúcsmodern guminőt is. Ha meg komoly kapcsolatra vágysz akkor meg ne pénzzel akarj csajt szerezni, mert akkor a csaj csak pa pénzedet fogja szeretni, a szexet meg az igazi törődést meg megkapja valaki mástól. Lúzerpisztoj
2011. márc. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
Nőkre pénzt ne költs ! Amelyiknek nem jössz be annak tökmindegy hogy mennyi pénzed van, szeretni nem fog, meghívatja magát mindenre, kifizettet mindent aztán otthagy mint tehén a sz@rt. Sajnos tapasztalat. ( u.i. én E60-as 5ös BMW-vel járok 4éve és nem sikerült még becsajozni vele )
2011. márc. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
Mercedes Benz E, C, S 63 AMG csak majd győzd tankolni...
2011. márc. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!