Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Like-oljam facebookon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Like-oljam facebookon a képét? Nem néz ettől könnyű prédának? Megmarad a "vadászat"?

Figyelt kérdés
2hónapja mondta a fiú, hogy tetszek neki, azóta sokat beszélgetünk, nevetünk. Sajnos a randi még nem jött össze.Mindíg közbejött valami.Most érzem azt, hogy szerelmes vagyok.
2011. jan. 15. 19:03
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
 141/144 anonim ***** válasza:

:D :D


mi a különbség az ufó és az értelmes nő között? ufót már láttak

2011. jan. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/144 A kérdező kommentje:

Finom a Kindertojás, csak a sárgáját nehéz lenyelni!

ez fájdalmas. x DD


Bumeráng beküldött sms:

,,Bementem a kocsmába finganom kellett , hallottam hogy bömböl a zene így eleresztettem egy jó nagyon. Abban a pillanatban mindenki rámnéz és eszembe jutott hogy az a kva mp3 lejátszó szól a fülemben."

XDDD

2011. jan. 15. 22:14
 143/144 anonim ***** válasza:

háhá :D ez beteg :D


régi de akkor is örök kedvenc: a srác lerohan a barátjához - segíts az anyósom ki akar ugrani az ablakon! - és mi a baj? -nem nyílik az ablak.

2011. jan. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/144 anonim ***** válasza:
nézzél fishing&huntingot azt megtudod
2011. jan. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!