Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Like-oljam facebookon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Like-oljam facebookon a képét? Nem néz ettől könnyű prédának? Megmarad a "vadászat"?

Figyelt kérdés
2hónapja mondta a fiú, hogy tetszek neki, azóta sokat beszélgetünk, nevetünk. Sajnos a randi még nem jött össze.Mindíg közbejött valami.Most érzem azt, hogy szerelmes vagyok.
2011. jan. 15. 19:03
 101/144 anonim ***** válasza:

lol :D de milyen csávó ez már :D nem hiszem el hogy nem látja rajtad hogy Zu Hánsz :D am is :D mi durva töketlenség már :D áh m1 :D

fogod elráncigálod a buszmegállóból :D és elmentek sétálni suli helyett vagy pár megállóval suli előtt le cibáldo a buszról és kész a séta :D


19F

2011. jan. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/144 anonim ***** válasza:

és ahogy erektál ..XD


19F

2011. jan. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/144 A kérdező kommentje:
hazafelé megyünk csak együtt busszal kemény 2megállót, és ha utolér a másik 3osztálytársam akik azzal a busszal járnak akkor szívtuk. Nem is minden nap végzünk ugyanakkor, mert vannak délutáni órák is néhány napon, és nem ugyanazokra járunk..Egyébként tudod elég ügyesen tudom leplezni az érzelmeimet. 12évese voltam először szerelmes, másfél évig. azóta most ez. De akkor nagyon beégtem. Azóta visszahúzódóbb vagyok, és biztosra megyek.: D Mostmár igyekszem kimutatni valamennyire...szóval rámosolygok, meg multkor is mentünk haza ő elöl, én hátrébb 3lánnyal, végre mind elment az egyik balra, a másik jobbra, énmeg a fiú után szökdécseltemX DD amikor mellé értem rámosolyogtam. olyan spontán volt. jólesett. ő meg vissza.: DD
2011. jan. 15. 21:20
 104/144 anonim ***** válasza:

nem erre céloztam :D lehet azt látni :D


19F

2011. jan. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/144 anonim ***** válasza:

by fészek buk:


Honnan tudhatod, hogy szerelmes lettél? Ha a következő jelek igazak rád, akkor nem kérdés, menthetetlenül belezúgtál a pasiba! 1. Nem jut eszedbe enni, de nem is vagy éhes, és az időközben eltünedező néhány kilót sem veszed észre magadon. 2. Kevesebbet alszol, mégsem vagy fáradt, sőt, kicsattansz az életkedvtől. 3. Állandóan mosolyogsz, akkor is, ha csak egyedül sétálsz az utcán. Úgy érzed, hogy az egész világot a kebledre ölelnéd, és ezt az ellenségeiddel kezdenéd. 4. A reggeli öltözködésnél arra gondolsz, hogy mi tetszene neki ma a legjobban rajtad. 5. Folyton csak Ő jár az eszedben, de ha a közelébe kerülsz, lesütöd a pillantásod, és szótlanná válsz, összeszorul a gyomrod. 6. Még a legjobb barátaid társaságában is feszengsz, nem tudsz rájuk figyelni, hiszen arra vágysz, hogy vele legyél. 7. Ott ragadsz a TV előtt a szerelmes filmeken, és ábrándos, homályos tekintettel nyugtázod a happy end-et. 8. Ragyogsz, sugárzóan boldog vagy és semmivel sem lehet felbosszantani. 9. Meg vagy győződve róla, hogy ő tökéletes, nincsenek hibái. 10. Vele tervezed a jövőd, kiemelt szerepet kap az életed mindennapjaiban.


19F

2011. jan. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/144 A kérdező kommentje:

Csak az a rossz, hogy ha szerdán megvárom, amikor kijön infó órárol(külön vagyunk infón is:/) és együtt megyünk busszal, és esetleg lesz bátorságom felhozni, hogy elkéne menni együtt sétálni akkor valósznűleg msnen fogjuk megbeszélni, hogy mikor...de ez így olyan rossz. : S

háá most eszembe jutott, hogy tesi után tegnap valami véletlennek álcázott történés folytán:p egyszerre végeztünk az öltözéssel, és egyszerre értünk az ajtóhoz. Akkor is összemosolyogtunk, és mondta, hogy elmegy a kabátjáért a fogasig, és jön. Szóval teljesen természetesnek vette ő is, hogy együtt megyünk.*-* Sajnos utána jött oda hozzám 2lány amég őt vártam..De végül megoldottuk. Csak kocsival vitték tegnap haza.:/ De azért jó volt. remélem nem látták a lányok, hogy ott szökdécselek utána. XDDDD

2011. jan. 15. 21:28
 107/144 A kérdező kommentje:
Úristen ez durva:| minden egyes állítás igaz rám. oO : DD
2011. jan. 15. 21:30
 108/144 A kérdező kommentje:
Hallod igaz, hogy semmivel sem lehet felbosszantani. még a legidegesítőbb tanárok óráinak is örültem, mert együtt voltunk azokon az órákon.Amikor utánaszökdécseltem, és összemosolyogtunk utána leejtettem a tesizsákomat, és felkaptam, és kész. Nem is zavart. Meg semmi. Olyan optimista vagyok vigyorgok a suliban, még a dolgozatok sem rontják le a kedvem, max néhány óra ront egy picit amikor nem együtt vagyunk, az utcán egyfolytában vigyorgok, egyszer mosolyogtam magamelé ahogy mentem...nem is figyeltem, hogy egy 70éves bácsika áll ott. Azmeg így hátranézett, hogy kit nézek, aztán rámvigyorgott. :S XDDDD
2011. jan. 15. 21:33
 109/144 anonim ***** válasza:

naon durva mit vársz fészek buktól ?D hehe na m1 :D

oszt mi van ha látják :D szrd már le :D

+ ha 1ütt mentek haza mondd neki h menyetek gyalog és kész van idő trécselni meg bújni :D


19F

2011. jan. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/144 A kérdező kommentje:
Azokon a napokon amikor egy busszal megyünk akkor is csak 2megállót aztán leszáll.Ő nem a városban lakik.Gondolom valami vidéki buszra átszáll. Józsai szerintem. : D
2011. jan. 15. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!