Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Like-oljam facebookon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Like-oljam facebookon a képét? Nem néz ettől könnyű prédának? Megmarad a "vadászat"?

Figyelt kérdés
2hónapja mondta a fiú, hogy tetszek neki, azóta sokat beszélgetünk, nevetünk. Sajnos a randi még nem jött össze.Mindíg közbejött valami.Most érzem azt, hogy szerelmes vagyok.
2011. jan. 15. 19:03
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/144 A kérdező kommentje:
Neem na szóval. msnen mondta, hogy tetszek neki. Igazából nagyon elrontott mindent, mert elég hamar letámadt. Nekem az a kedvenc részem, ami a kapcsolat előtt van. A randizás, meg az a különleges hangulatú valami(érted ugye? : D) Szóval miután először hozzámszólt már 2nap múlva közölte velem, hogy tetszek neki. Én pedig még csak akkor vettem észre, hogy egy osztályba járok vele jóformán. Szóltam neki, hogy nem menne ez a járás dolog,gyors a tempó.Merthogy már azt kérdezte msn-en( >< ), hogy lehet-e köztünk valami.Nekem még sosem volt olyan, hogy első látásra szerelem. Olyan már volt, hogy ú de helyes ez a srác, de hát ugyebár a szerelemhez a belső értékei is kellenek.Szóval én lassan leszek szerelmes, fokozatosan.Az első randi azért maradt el, mert beteg lettem. Aztán a másodikat pedig le sem beszéltük teljesen, mert mennie kellett este le msnről. igen msnről áá:@ Aztán pedig elkerültük egymást msnen. a száma pedig nem volt meg. :/ Azóta nem hoztam szóba a dolgot, és ő sem.Busszal mentünk együtt, meg beszélgettünk a buszmegállóig, aztán mondta, hogy majd msnen folytatjuk..Na röviden ennyi. remélem érthető volt. : D
2011. jan. 15. 20:09
 52/144 A kérdező kommentje:
háháá engem enged a google chrome. Csak téged nem szeret; D
2011. jan. 15. 20:11
 53/144 anonim ***** válasza:

majd átadom candenek :D már ha kibőgte magát a fészek buk hiány miatt :D

am ja értem de ha buszmegálló stb akkor ..áh XD töketlen xD


am az mért gyors h közli hogy tetszel neki ?:D 2 nap alatt végig tudott mérni ?:D azta lassú a csávó :D


19F

2011. jan. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/144 A kérdező kommentje:
Hát igen. Szerintem azt, hogy ne beszéljünk járásról úgy értette, hogy egyáltalán ne. De aztán később helyesbítettem, hogy csak annyit mondtam, hogy gyors. Igazából a város mellett lakik, és egy osztályba járok vele. A suliban max 2-3 mondatot beszélünk egy nap, és sosem tudunk kettesben. Én így is idősebb vagyok tőle valamennyivel, de mondjuk elég értelmes, rende, udvarias,meg magasabb nállam, szóval meg sem látszik.Nem akarom, hogy az egész osztály rajtunk csámcsogjon még mielőtt egyáltalán összejönne a dolog. (: Remélem felhozza mégegyszer a randit. Már beszéltem vele arról is, hogy eljöhetne velünk(lányok+én) korizni szombaton amikor megyünk, de végülis ez rossz ötlet, mert én
2011. jan. 15. 20:20
 55/144 A kérdező kommentje:
* vele akarok lenni, és ez meg úgy nem műkodne+ a lányok is rajtunk vihognának. -_-
2011. jan. 15. 20:21
 56/144 A kérdező kommentje:
Amúgy nem gyors, csak az, hogy én még nemvoltam szerelmes, ő meg már a járásról beszélt. Ez volt gyors. Nem előbb van a randi, és azután kerül egyáltalán szóba a kapcsolat? [de. : D ]
2011. jan. 15. 20:22
 57/144 anonim ***** válasza:

hány évesek vagytok ?XD


19F

2011. jan. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/144 anonim ***** válasza:

passz ált ha én bele esek vkibe ahhoz nem kori kell hanem beszélgetés de sebaj :D


19F

2011. jan. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/144 A kérdező kommentje:
Szerinted hogyan kéne rávezetni, hogy hozza fel a randit? : D Azt sem akarom, hogy a "vadászat", meg a férfi irányítás kimaradjon, mert úgy megint túl könnyű. Ezért is gondolom, hogy nem hozom én fel, hogy elmehetnénk valahová. szerinted?(:
2011. jan. 15. 20:24
 60/144 A kérdező kommentje:

épp ezaz, hogy ezért sem jó. Úgy beszélgetnék vele.Akár kiülnénk egy padra, és beszélgetnénk, meg odadűteném a fejemet a vállára a megfelelő pillanatban. : D De ehhez hideg van. : /


14/L :$ Ne nézz légyszi oké?:P : DD

2011. jan. 15. 20:26
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!