Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Like-oljam facebookon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Like-oljam facebookon a képét? Nem néz ettől könnyű prédának? Megmarad a "vadászat"?

Figyelt kérdés
2hónapja mondta a fiú, hogy tetszek neki, azóta sokat beszélgetünk, nevetünk. Sajnos a randi még nem jött össze.Mindíg közbejött valami.Most érzem azt, hogy szerelmes vagyok.
2011. jan. 15. 19:03
 91/144 A kérdező kommentje:
wáá ezeket letöltöm, és ezt fogom hallgatni. *-*
2011. jan. 15. 21:01
 92/144 anonim ***** válasza:

na igen :D reggel finoman szólva is kevés dologtól lehet happy az ember :D


19F

2011. jan. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/144 A kérdező kommentje:

főleg sulis napokon. De mostanában emiatt az érzés miatt olyan hamar eltelik minden nap. Alig várom, hogy szerda legyen! Azon a napon együtt megyünk a buszhoz, meg könnyű a nap is, és csak egy órán nem együtt vagyunk a csoportbontás miatt.

: D

2011. jan. 15. 21:02
 94/144 anonim ***** válasza:

háh :D XD ok most röhögő görcs :D tisztázzuk: tehát ezt fosol el mondani a hapinak de gykn vmi random ismeretlen kezdő láncfűrészes gyilkos jelöltnek igen ?XD :D túl kevés híradót nézel :D ki tudja :D lehet vmi pedofil baltás gyilkos vagyok :D [nem am ha már gyilkolnék akkor tőrrel vagy jakó kardal :D]


baltás gyilkos

2011. jan. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/144 A kérdező kommentje:

Hát te nemtudod, hogy hol lakok; D

Egyébként ha élőben tudnáánk végre találkozni, és tudnám, hogy mit mondjak neki akkor nem lenne semmi gond.;)Szerintem az mindent elárulna ha odabújnék, még szavak sem kellenének.; D De nem jön össze a találka. >< Szerinted hozzam én fel, hogy találkozni kéne? : D

2011. jan. 15. 21:07
 96/144 A kérdező kommentje:
uu ha én egyszer összeszedem a bátorságomat, és a találkozás is sikerül, és nincsenek osztálytársak, és megvan a megfelelő pillanat úgy odabújok, hogy fél óráig el sem engedem!: D Kár, hogy nincs még tavasz. Akkor mindent könnyebb lenne finanszírozni.;)
2011. jan. 15. 21:09
 97/144 anonim ***** válasza:

de hallod oda mész suliba kirángatod v mikor indultok el és kész :D

am vannak progik amivel fel lehet törni az ipt vírusok stb :D utána már sec perc alatt megvan a cím XD


19F

2011. jan. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/144 anonim ***** válasza:

:D háh hogy bele lovalta itt magát vki ebbe a bújkálásba :D kérj tőle 1 nagy plüss macit :D gyakorlás jeligére :D


19F

2011. jan. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/144 A kérdező kommentje:
ja majd megyek a folyosón, ő éppen áll, beszélget a haverjaival, énmeg megmarkolom a vállánál fogva, megsem állok, csak megyek tovább, és így végighurcolom a sulin? XDDD Lehet, hogy szerdán amikor megyünk a buszmegállóba akkor felhozom, hogy valamikor elkéne menni sétálni kettesben...vagy mitmondjak szerinted? Egyébként ezahurcolásos dolog tetszik. XDDD
2011. jan. 15. 21:12
 100/144 A kérdező kommentje:
amúgy érzem én, hogy nem vagy te olyan gonosz, hogy bántani tudjál. *aranyosfej* : DDD na végre kielégítő válaszokat kapok. ilyen sem volt még. : DDD Hát az összecsavart takaróval már próbáltam annyira hiányzott már ma:$ de az nem ugyanaz. Nem érzed az illatát, ahogy dobog a szíve, ahogy szuszog, és ahogy átölel. *-* : D
2011. jan. 15. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!