Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Like-oljam facebookon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Like-oljam facebookon a képét? Nem néz ettől könnyű prédának? Megmarad a "vadászat"?

Figyelt kérdés
2hónapja mondta a fiú, hogy tetszek neki, azóta sokat beszélgetünk, nevetünk. Sajnos a randi még nem jött össze.Mindíg közbejött valami.Most érzem azt, hogy szerelmes vagyok.
2011. jan. 15. 19:03
 111/144 anonim ***** válasza:

lökött csajszi :D m1 azért aranyos XD de a hapi töketlen :D


19F

2011. jan. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/144 A kérdező kommentje:
szia bátyó te is aranyos vagy ám! dehogyis. x D mondom, hogy hugom van, csak viccelek; DD
2011. jan. 15. 21:38
 113/144 anonim ***** válasza:

jah mert h debrecenbe jártok ?XD há mondhattad volna hamarabb :D fogom le ütöm a csávót elráncigálom valahova megkötözöm aztán beszélgethetsz vele nem fog elfutni :D ha megpróbálja 1 lábbal kevesebb lesz :D


19F

2011. jan. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/144 A kérdező kommentje:
Debreceni vagy? XDDD
2011. jan. 15. 21:39
 115/144 anonim ***** válasza:

:D hallode engem minden csaj a bátyjának titulál :D m1 már megszoktam :D bár tud furcsa helyzeteket okozni ha épp boldogság rohamába random csókokat kezd osztogatni :D 2 percel azelőtt meg kb be mutat mint a bátyát :D lüke csajok 4 ever :DXD


19F

2011. jan. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/144 A kérdező kommentje:

Szóval szerinted ha állunk a buszmegállóban, és csak úgy odadőlök az jó?: DD Remélem nem jön a fiú osztálytársunk, mint multkor. Ha összejöttünk onnantól nemzavar, csak addig nemkéne, hogy rajtunk csámcsogjanak. : DD ÁÁ mostmár alig várom a szerdáát.*-*


höh XDD hallod én írok privit nekead, aztán add meg az msned. te leszel a lelki szemetesládám oké? meg a bátyám is akkormár.: DDD

2011. jan. 15. 21:42
 117/144 anonim ***** válasza:

XD a lelki szemetes ládát picur már lefoglalta 12 éve :D am mondom sétáljatok ne buszozzatok oszt kész :D megmondod nincs nálad a bérlet kísérjen már el ..


19F

2011. jan. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/144 A kérdező kommentje:
De én a város másik végén lakok. X DD busz+villamos, és úgy olyan 1óra. : / Nembaj akkoris ha kell tanács, vagy segítség lesz valaki aki még arra is válaszol, hogy megbökjem-e facebookon. XDDD Bár ez már alap. Hát mit gondolsz böködés nélkül nem facebook a facebook! : DDD
2011. jan. 15. 21:46
 119/144 anonim ***** válasza:

:D de am: hopp letűnt a bérletem elkísérsz 1 darabon? megdumáltátok ki bújtad magad stb :D hopp mégis nálam van :D


19F

2011. jan. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/144 anonim ***** válasza:

villamos? hát merre lax te ember XD


19F

2011. jan. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!