Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kozeledhetnek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kozeledhetnek egy osztalytarsamhoz?

Figyelt kérdés
Mindketten 9.esek vagyunk, oneki mar volt baratja, nekem meg nem volt baratnom. total tapasztalatlan, igy ugyetlen is vagyok. gondoltam utanna olvasok a temanak neten, de csak jobban osszzavart, mivel amire azt monjak az egyik helyen, hogy biztos mukodni fog, azt a masik helyen mindenkepp elkerulendo tettnek tuntetik fel. Ugyhogy kivancsi vagyok a ti tippeitekre, de kerlek OSZINTEN valaszoljatok, anonim az oldal, megtehetitek.Osszefoglalva a helyzetet van 1 konkurens, es meg nehany levegoelszivo elem, ritkan van egyedul, raadasul eddig keves kozos pontot talaltam. Raadasul van az a hulye tulajdonsagom, hogy mindenkivel segitokesz/kedves vagyok, s ez konnyen felreertheto. Amugy BP, "elit"gimi (sajnos itt is egy ellentet: ot a szulei nyomtak be, en sajat akaratbol felveteliztem) feltunesbol nincs hianyom, sokat utazom, s tudok anyanyelvi szinten 1 nyelvet, raadasul az evfolyam legeredmenyesebb versenyzoje vagyok, de ugy lattam ez se kelti fel a figyelmet. Varom valaszaitokat.
2011. jan. 9. 01:03
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

annyit tennék hozzá (Lány vagyok) hogy az osztályomból egészen pontosan 3an vallottak szerelmet, közeledtek felém (több mint barátság szempontbol) 17 éves vagyok, mind vonzó volt figyelmes és kedves, és mind a hármat csak is egy dolog miatt utasitottam vissza: házi nyulra nem lövünk.ha támad akkorsem!

sok galiba lehet ebböl, főleg még csak 9.esek vagytok.hagyd.szerintem, de haverkodni sokat lehet ám, és elég izgalmasan.

na hajrá

2011. jan. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
Ezt az egyet ne mond hülye tulajdonságnak,a kedvesség a legfontosabb, és manapság már elég kevés kedves fiú van,akik gorombák vagy csak meg játszák magukat.16L
2011. jan. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Hát sok esetben, az jön be nekik, hogy fel kell magadra hívnod a figyelmet, utána meg szard le.

Vagy beszélj vele csúnyán, és utasítsd, játszd el, hogy sosem kaphat meg téged, akármennyire is szép...

ha segítőkész, kedves,... srác vagy, az ilyeneknek sokszor nem jön be..

2011. jan. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
jaj bocsánat '16L', hogy pont utánad írtam ilyen csúnyaságokat.. csak azt írtam le, hogy én mit nem csinálnék :D
2011. jan. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!