Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kozeledhetnek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kozeledhetnek egy osztalytarsamhoz?

Figyelt kérdés
Mindketten 9.esek vagyunk, oneki mar volt baratja, nekem meg nem volt baratnom. total tapasztalatlan, igy ugyetlen is vagyok. gondoltam utanna olvasok a temanak neten, de csak jobban osszzavart, mivel amire azt monjak az egyik helyen, hogy biztos mukodni fog, azt a masik helyen mindenkepp elkerulendo tettnek tuntetik fel. Ugyhogy kivancsi vagyok a ti tippeitekre, de kerlek OSZINTEN valaszoljatok, anonim az oldal, megtehetitek.Osszefoglalva a helyzetet van 1 konkurens, es meg nehany levegoelszivo elem, ritkan van egyedul, raadasul eddig keves kozos pontot talaltam. Raadasul van az a hulye tulajdonsagom, hogy mindenkivel segitokesz/kedves vagyok, s ez konnyen felreertheto. Amugy BP, "elit"gimi (sajnos itt is egy ellentet: ot a szulei nyomtak be, en sajat akaratbol felveteliztem) feltunesbol nincs hianyom, sokat utazom, s tudok anyanyelvi szinten 1 nyelvet, raadasul az evfolyam legeredmenyesebb versenyzoje vagyok, de ugy lattam ez se kelti fel a figyelmet. Varom valaszaitokat.
2011. jan. 9. 01:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Keresd a társaságát. Ha úgy gondolod hívd el egy forrócsokira stb...
2011. jan. 9. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
hivjam el forrocsokiara? Hogyha hozzam odajonne egy szamomra kozombos ellentetes nevu osztalytarsam, es elhivna forrocsokira, akkor biztos elutasitanam. Vagy ez lanyoknal mashogy van?
2011. jan. 9. 01:15
 3/24 A kérdező kommentje:
nemu* nem nevu. amugy bovs az ekezetek miatt, angol billentyu.
2011. jan. 9. 01:16
 4/24 anonim ***** válasza:

mai elit gimis csajokat nem ismerem.

Legyél vele figyelmes, akár megpróbálhatsz mellé ülni valamelyik órán de ez nagyon kockázatos mert ha bejön akkor nagyon jók az esélyeid de ha nem akkor felejtős egy időre.

Próbáld meg a barátai szimpátiáját is elnyerni, mert vannak csajok akiknek ez is fontos!

Legyél igényes a megjelenésedre de ne hiú.

Hívd el forró csokira de ha nemet mond hagyd békén, mert neked és neki is lesz szar (hasonló mint a melléülős eset)

Legyél kicsit lazább, közvetlenebb. Szerintem ebben a korban nem sok lányt érdekel az hogy hány nyelvet beszélsz anyanyelvi szinten és milyenek a tanulmányi versenyeken az eredményeid (szerintem a sporteredmyényekre is szarnak) stb...

További szép estét

ui: saját tapasztalatok is fontosak

2011. jan. 9. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Hát .. Te nem vagy 100as.. Már, hogy ha hozzád oda menne egy lány és elhívna "forró csokizni" akkor te elutasítanád az ő közeledését... Nagyon buta és éretlen dolog ám az ilyen. Már csak viccből vagy toleranciából, de elmennék vele.. Sőt lehet, hogy nem is gondolnék egyből semmi többre, mint sem, hogy nincs kedve egyedül ott lenni és épp nincs más kéznél... Na bumm..

Amúgy nagyon necces egy osztálytársnak csapni a szelet, mert ott tényleg elég nagy a rizikó faktor, hogy bebuksz. Ez mondjuk semmit sem jelent ,csak a te lelkedet viselné meg nagyon egy hoppon maradás, viszont az épp elég, hogy az önbecsülésed lankadjon miatta...

Szóval én javallom neked, hogy próbáld meg fel venni msn-re... Manapság mindenki fent van ott.. Nem muszáj tőle elkérni, bár kétségtelen, hogy azzal jobban járnál, de jó az is, ha megkerülöd őt és mástól kéred el a címét...

Én nem vagyok annak a híve, hogy osztálytárssal a suliban, szünetekben kokettáljak meg fűzögessem, de hát valakinek tuti bejön.. Mindenesetre ahhoz kell egyfajta stílus is, hogy ez működő képes legyen... Mármint, hogy szünetekben oda mész hozzá és beszélgetsz vele csak úgy, de mégis céltudatosan... Ezt én nem ajánlom...


Ui.: A 15évesek nem értékelik sem a sport teljesítményt, sem a tanulmányi eredményeket, a tudást illetve az idegen nyelven való kommunikálást sem.. Majd a későbbiek folyamán fogod tudni ezeket a dolgaidat kamatoztatni, de még nem igazán...

És még annyit hozzá fűznék, hogy ha CSAK tetszik, de úgy látod illetve hallod,hogy nem nagyon van bennetek közös akkor inkább hagyd az egészet.. Úgysem lenne hosszú életű és kár kísérteni a sorsot ilyesmikkel akkor...

2011. jan. 9. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
kossz a valaszokat, felpontozom, irjon meg aki tud tanacsot asni. Utolsonak: ok, de ettol fuggetlenul a kesobbiekben fel tudom hasznallni az itt szerzett tanacsokat, meg ha ot hagyom is.
2011. jan. 9. 01:42
 7/24 A kérdező kommentje:
*adni
2011. jan. 9. 01:59
 8/24 anonim válasza:
Szerintem legyél rámenős,mert az ILYEN korú lányok,akik éretlenek az ilyenekre buknak,én is átestem egy ilyen sztorin ugyhogy nekem hihetsz!sok sikert!
2011. jan. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
galoppozva !
2011. jan. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
beoltoztem huszàrnak, csak nsajnos nincs lovam, ugyhogy ennek lottek. màs javaslat?
2011. jan. 13. 22:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!