Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kozeledhetnek hozza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kozeledhetnek hozza?

Figyelt kérdés

Udv mindenkinek!


Tehat. Van egy ismerosom, akinek az osztalya egyfajta 'jotekonysagi balt' szervez, a koraszulott gyermekek javara. Az ismerosom (lany) megkert, hogy nem lenne-e kedvem fellepni (klarinetozok...tudom, tudom :) Persze rogton igent mondtam.


Rendben, eddig minden szep es jo volt, igy tehat elindultunk, hogy megnezzunk egy probat, amin a mindenfele beszedeket, meg ilyesmiket mondanak el, es nehany musorszamot probalnak el..


Ott az ismerosom neki allt bemutatni az osztalytarsainak akik szembe jottek. Ennek en csak orultem, hisz szep lanyokat megismerni mindig orom :) Nos ekkor tortent a problema. :) Bemutatott egy lanynak, aki nagyon megtettszett. Sajnos csak egy futolagos 'Szia'-ra volt ido, rohannom kellett...


Ekkor hataroztam el, hogy mindenaron az enyem lesz. :)


A csillagok jelenlegi allasa szerint meg ketszer fogok hivatalosan talalkozni vele, a foproban, es... balon magan.


Szuksegem lenne tehat a tanacsaitokra, jokivansagaitokra es minden egyebre ami segithet abban, hogy jobban beszeloviszonyba es kozelebb keruljek hozza, netalantan meg egy telefonszammal is gazdagodjak :)


Gondolom az hatalmas plusznak szamit, ha a kovetkezo talalkozasunkkor megemlitem a nevet. ('Szia XY!') :)


Elore is koszonom mindenkinek.


16/F


(Az ekezetek miatt elnezeseteket kerem.)


2011. febr. 28. 22:02
 1/1 mimosa válasza:

Szerintem a két találkozás simán elég lesz a közeledésre, ha ügyes leszel. A főpróbán persze köszönj neki úgy hogy nevén szólitod, ez mindenkinél jó pontnak számit. Beszélgess vele kicsit, ha lesz rá alkalmad, vagy próbálj valami kedveset vagy vicceset mondani amivel egy kicsit felhivod magadra a figyelmét, de semmi esetre se nyomulj nagyon. Aztán a bál alkalmával, illetve utána ha minden simán ment akkor keresd meg, vagy kérdezd meg hogy megvárhatod e. Ekkorra már ki kell hogy derüljön hogy partner e dologban. Ha úgy látod hogy szimpi vagy neki, mosolyog rád meg minden, akkor egyszerűen csak kérdezd meg hogy volna e kedve máskor is találkozni veled. A válasza után pedig a többi már a Te dolgod :)


A klarinétozás pedig egyáltalán nem gáz, a csajok szeretik ha egy srác játszik egy hangszeren, bármilyen hangszer legyen is az, akkor is királyság!


Sok sikert :)

2011. febr. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!