Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kezdjek hozzá? (bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdjek hozzá? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy csaj, akibe halálosan szerelmes vagyok már vagy egy éve, de nem mertem lépni egyszer sem, holott sok alkalom lett volna rá. Sokat vagyok vele, néha vannak olyan megnyilvánulásai, amiről azt hiszem viszonozza, máskor azt hiszem szarba se vesz. Ki szeretném deríteni, hogy mi a helyzet, meg el szeretném neki mondani, amit érzek. Most ugyebár az lenne a logikus, hogy hívd el valahová, meg ilyesmi, de a bökkenő az, hogy elég önbizalomhiányos egyéniség vagyok. Félek a visszautasítástól. Van erre valami módszer, trükk, akármi egyéb, hogy úgy tudjak kezdeményezni, hogy az ne legyen cink, ha kosarat kapok? Egy szépséghibája van az egésznek. Osztálytársam.


Bocsi, hogy hosszú lett, köszönöm, ha végigolvasod, és tudsz segíteni.

Az értelmes válaszokat előre is köszönöm mindenkinek.


16/F

Isti


2011. okt. 22. 21:58
 1/10 kenyerhaj ***** válasza:
100%
Van egy biztos módszer. LÉGY FÉRFI bakker,és mondd meg neki,hogy mi a nagy helyzet!! Vért a pucába öreg!
2011. okt. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Első:

Bátorságom van, az élet minden helyzetében el tudom mondani félelem nélkül, amit el akarok, meg amit gondolok. (Sokszor vertek már nyakon emiatt.) "Ő" az egyetlen, akivel elszáll minden bátorságom, ha találkozok.

2011. okt. 22. 22:10
 3/10 anonim ***** válasza:

Én nem tudom hogy hogy lehet valaki egy évig szerelmes valakibe úgy hogy nem tesz a a kapcsolat érdekébe semmit. Nálam az ilyen 2 hét alatt elmúlik.


Hívd el egy kv-ra, de valami normális helyre vidd, ne valami kocsmába. Akkor sincs semmi ha elutasít. Ugyan úgy köszönj neki, ne azt lássa hogy bunkó vagy, ha pedig nem köszön vissza, akkor meg ő a bunkó.

2011. okt. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ezt a köszönéses dolgot ezt valahogy nem vágom, de kösz a tanácsot.
2011. okt. 22. 22:16
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha elutasít, akkor utána kínosan fogod magad érezni a társaságában, ami nem lesz elkerülhető, mivel az osztálytársad. Ha elutasít, akkor is köszönj neki, ne lássa, hogy hülyén érzed magad a társaságában. Persze hülyén fogod érezni magad, de az a lényeg, hogy ő ezt ne lássa rajtad.
2011. okt. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Így már világos :D Kösz a tippeket.
2011. okt. 22. 22:45
 7/10 A kérdező kommentje:
És ha elutasít, akkor tegyek úgy, mintha mi sem történt volna? Tehát ugyanúgy legyek vele sokat, beszélgessünk, meg minden? Azt nem venné tolakodásnak, vagy ilyesmi?
2011. okt. 22. 23:22
 8/10 anonim válasza:

szerintem azért kicsit kimutathatod hogy fáj... mert azt fogja hinni hogy csak szórakozásból akartál vele járni és nem is gondoltad komolyan.. de erre ne is gondolj :) hívd meg egy italra és beszélgessetek a szerelemről, kapcsolatokról, stb.. kérdezd meg neki ki tetszik és ha visszakérdez mondd neki hogy ő. ennyi :D

18/L

2011. okt. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a génjeid könyörtelenül ki fognak hullani, ha nem szeded össze magad! ki fogsz halni öreg! ÖRÖKRE!!!
2011. okt. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ne úgy hívd el, hogy "Randizni szeretnék veled", hanem "Hétvégén megyek pl. koncertre, nincs kedved eljönni?".


Én rendszeresen dobáltam a programokat kiszemelt lánynak. Még csak is hívtam. Csak írtam, hogy pl. lesz a közelünkben egy koncert. Mivel több alkalommal eljött, tudtam, hogy valami lehet közöttünk, de sosem kérdeztem rá. Korai lett volna.

2011. okt. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!