Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vonzódok az egyik osztálytársa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzódok az egyik osztálytársamhoz. Van még vki így ezzel?

Figyelt kérdés

Tényleg szó szerint vonzódok hozzá.Minden reggel alig várom hogy suliba menjek..sokat jár a fejemben.Amikor ölelget,teljesen extázisba esek:D

Én,én nem vagyok szerelmes..csak..

Túl sok a pajkos gondolatom..:D

De tudom h nem működhet,hiszen osztálytárs..de akkoris.

Vélemény?

16L


2010. dec. 16. 17:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Mért ne működhetne attól, hogy az osztálytársad.....???...szerintem nyugodtan próbálkozz...19/L
2010. dec. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Persze. Ez teljesen gyakori.Miért nem működhet a kapcsolatotok?Mi van abba ha osztálytárs?
2010. dec. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Funktasztikus ***** válasza:
müködni müködhet de milesz ha szakitanak hajaj...
2010. dec. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen,ezaz.

Ha szakítunk..mindennap látjuk egymást.

Nemtudom,nekem ez az egész helyzet nem..:S

Másfelől viszont érzem hogy nem vagyok közömbös számára.

Tudjátok ezt egy lány megérzi:DLegalábbis nem akarom elkiabálni,de keresi ő is a társaságomat,hülyéskedik,meg a tekintete..áááááá.:)

2010. dec. 16. 17:51
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha vonzódsz hozzá, hajrá. Ha szakítotok, először fura lesz, de aztán meg lehet szokni.

És könyörgöm, nehogymár úgy kezdj bele egy kapcsolatba, hogy "mi lesz ha szakítunk?"!

2010. dec. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
velem is pont ez van, majd írd meg, hogy mi lett, drukkolok! :D 16/l
2010. dec. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
lehet házinyúlra lőni. egy próbát megér nem? lesz még sokkal több sz@r dolog is az életben n e aggódj ezen.
2010. dec. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hát ha szakítotok,akkor majd furcsa lesz tényleg, de szerintem vagytok olyan intelligensek, hogy nem furkáljátok majd egymást és előbb utóbb megszokjátok.kitudja lehet, hogy jobb lesz a kapcsolatotok, mint előtte volt.
2010. dec. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
előfordul velem is, évfolyamtársammal. : ) <3<3<3
2010. dec. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!