Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akaratlanul is a serdülőkhöz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akaratlanul is a serdülőkhöz vonzódok. Azért mert még nem volt senkim? 24/F

Figyelt kérdés
talán azt várnám tőle hogy visszarepít a gimis évekbe és bepótolhatom ami kimaradt, helyrehozhatom amit elszúrtam nő-ügyben
2011. júl. 4. 00:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A rakétamellű tinilányokat mindenki szereti.
2011. júl. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ja.Egy csaj 16-19ig a legszebb.

24 évesen még simán vadászhatsz tinipun-cikra.

2011. júl. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én nem tudom,de én meg inkább a 15-16 éveseket kedvelem 12 éves létemre..
2011. júl. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem a testük miatt...
2011. júl. 4. 00:31
 5/9 Panda Péter ***** válasza:
hanem a kiforrott személyiségük miatt vagy mi? ne viccelj már ember. vagy csak szereted a naiv ártatlan lánykákat? az nem feltétlen korhoz kötött.
2011. júl. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Vigyázz!!! A pedofíliát üldözik !!! A börtönben meg hamarosan elveszted a szüzességedet, igaz análisan....

Szóval, maradj a saját korosztályodnál....

2011. júl. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

10.31, fogd be a pofádat, főleg hogy azt se tudod, mit jelent a pedofília!

Kérdező! 24 évesen jöttem össze a 17 éves barátnőmmel. Szóval nyugodtan udvarolhatsz nekik! Sokaknak pedig be is jönnek az ilyen korú srácok. :)

2011. júl. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Börtönben kifejezetten utálják a pedofilokat :D
2011. júl. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is pont úgy vagyok, mint te, kérdező!


22 évesen még sosem volt semmilyen kapcsolat, sem szex még csók is csak egyszer részegen.


Én érzem is, hogy lemaradtam egy csomó jó dologról és gyakran látok középsulis lányokat, akkor valahogy jobban vonzódom hozzájuk, mert még ők is olyan fiatalok, élik az életüket és nem a munka van meg a sok probléma.


VAlahogy engem is a 14-18 éves korosztály vonz főleg.


Na meg tényleg sok 14 éves már simán kinéz testileg 16-18-nak is manapság, elég korán érnek.


A pedofília meg nem itt kezdődik, hanem amikior még mellük sincs a lányoknak és jó ha 10 évesek max. Azokhoz én sem vonzódom természetesen.


Régebben meg teljesen normális volt, ha 14 évesen szült egy lány rendes magyaroknál is.

2012. ápr. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!