Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kozeledhetnek fele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kozeledhetnek fele?

Figyelt kérdés
Az osszes baratnom bepasizott, boldogok, es engem is folyton ossze szeretnének valakivel hozni.De nekem mas kell.Olyan, aki akarna engem,tudom,erzem.De nem tudom hogyan ismerkedjek meg vele, mert ugye minden nap latom, de mas tarsasag, es o elegge felenk.Eddig sosem hozott lazba ez a szerelem tema, de mostansag egyre jobban kinoz a gondolat, hogy minden ismerosom, sot, meg az idegenek szerint is eleg 'dekorativ' vagyok, megsem kozeledik ugy igazabol senki.Pedig nagyon adok magamra,van onbizalmam(ami emiatt fogytan van),intelligens vagyok. Tolem sokkal topabbak,unintelligensebbek kapnak minden ujjukra legalább 10 pasit.En pedig. -.-'
2011. okt. 21. 19:05
 1/2 anonim ***** válasza:

legyen egy stilusod abban kedresd meg a pasit!

legyen az ő stílusa a tiéd is! A fiúk bírják ha olyan stílusú lánnyal vannak mint ők! vagy ismerkedj meg egy haverjával.. és amikor oda mész a haverjához ott leszel vele is és megismer hogy olyan a stílusod mint az övé :)

csulizook

2011. okt. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hmm.Hat mire erted a stilust?Oltozkodesileg?
2011. okt. 21. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!