Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kozeledhetnek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kozeledhetnek egy osztalytarsamhoz?

Figyelt kérdés
Mindketten 9.esek vagyunk, oneki mar volt baratja, nekem meg nem volt baratnom. total tapasztalatlan, igy ugyetlen is vagyok. gondoltam utanna olvasok a temanak neten, de csak jobban osszzavart, mivel amire azt monjak az egyik helyen, hogy biztos mukodni fog, azt a masik helyen mindenkepp elkerulendo tettnek tuntetik fel. Ugyhogy kivancsi vagyok a ti tippeitekre, de kerlek OSZINTEN valaszoljatok, anonim az oldal, megtehetitek.Osszefoglalva a helyzetet van 1 konkurens, es meg nehany levegoelszivo elem, ritkan van egyedul, raadasul eddig keves kozos pontot talaltam. Raadasul van az a hulye tulajdonsagom, hogy mindenkivel segitokesz/kedves vagyok, s ez konnyen felreertheto. Amugy BP, "elit"gimi (sajnos itt is egy ellentet: ot a szulei nyomtak be, en sajat akaratbol felveteliztem) feltunesbol nincs hianyom, sokat utazom, s tudok anyanyelvi szinten 1 nyelvet, raadasul az evfolyam legeredmenyesebb versenyzoje vagyok, de ugy lattam ez se kelti fel a figyelmet. Varom valaszaitokat.
2011. jan. 9. 01:03
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

hmm érdekes, helyzet... ez a forrócsoki dolog hülyeség, de bocs, letámadni valakit nemjó dolog. keress egy lányt akiben megbizol, lehetőleg ismerőse a kiszemeltednek, terelje a témád rád a megbizottad (persze megfelelő köritéssel) 3 percen belül kideriti mit gondol rólad a kiszemelt.

igy nem csinálsz magadból hülyét

2011. jan. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:

Ismerős szitu, csak tavaly volt.

Kb ugyan ez van velem, sportolok én is, kedvesebb ember vagyok.

Szarnak rá, hogy sportolsz-e vagy sem. Arra is, hogyan tanulsz.

Én is ide fordultam tanácsért, ha olyan leszel mint én, akkor nemnagyon fogtok beszélni.

9. 3/4 évében, már kezdtem feloldódni igazán, elkezdtem a legtöbb csajjal beszélni, közbe vele is.

Rájöttem, a csaj egy PÖCS!


nemtudom, neked milyen lesz. Viszont, én nem vagyok se nagyon okos, se nagyon buta. Így most odatudnék egy sima indokkal menni:

Miből is írunk? :DD, vagy, hogy amikor írtok, ti tudjátok? mit tudtok a legjobban?


Viszont, ahogy leírod, te okos vagy. Ettől még megkérdezheted a csajt... csak e téren is kevesebb a meríték. Ja és ha megkérdeznéd, utána el ne kezdj okoskodni, hogy te mennyit tudsz, mibe vagy a legjobb stb...


A másik amit csinálnék, mindig van minden osztályba egy olyan csaj, aki mindenkiről sok mindent tud, és nagyon jó fej, közvetlen. Szerencsére én vele jóba vagyok. Ha kéne valaki az osztályból tőle kérdezném meg bizalmasan, hogy szerinte, hogyan menjek oda hozzá.

2011. jan. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem utàl a "kiszemeltem" és hogy nem zavarja a jelenlétem, ennyi elég?
2011. jan. 13. 22:24
 14/24 A kérdező kommentje:
Nem okoskodok, de okosnak tart, ez gond?
2011. jan. 13. 22:26
 15/24 anonim válasza:

Ha okosnak az nem, ha okoskodónak az igen.

Elkezdesz vele beszélgetni az elején, utána minden jönni fog. Nálam is ígyvolt. Mára én lettem az a srác, aki szünetekbe szinte már csak a csajokkal dumál :D

2011. jan. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
vedd kicsit lazábbra srác!! igy sosem lesz meg a csaj
2011. jan. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
lazàbbra??? hogy?
2011. jan. 13. 22:30
 18/24 anonim válasza:

Úgy, hogy próbálj meg közvetlen lenni.

Ne legyél feszült... add önmagad.

2011. jan. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Csinàlom, csakhogy (ahogy azt irtam)ritkàn van alkalmam vele beszélgetni, mivel ritkàn van egyedul, ugyhogy csak màsok elott, vagy csak rovid ideig tudok vele pàr szot vàltani.
2011. jan. 13. 22:34
 20/24 anonim válasza:

Akkor ne csak vele beszélgess, hanem az egész baráti körével.

Így legalább a barátnői is megkedvelnek, és őt is biztatni fogják, hogy legyen nyitottabb feléd.

2011. jan. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!