Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a sexy egy husos nőben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a sexy egy husos nőben?

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 20:44
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 anonim ***** válasza:
100%
mind1 én nem akarok veszekedni csak le írtam a véleményemet nem hittem hogy ebből ez lesz
2011. jan. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/65 biohazardxxx ***** válasza:
76%
én utálom a mai discomacákat akiknél a csont is kilátszik.... a legjobb ha mindenből van egy kicsi:) mondjuk nálam a 170cm magas és kb. 65 kg a nyerő....)
2011. jan. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 anonim ***** válasza:
83%

ööö izééééé...

170cm magas és kb. 65kb...Szerintem őket is a vékony kategoriába lehetne nyugodtan sorolni!!!Vagy csak a mellei nyomják a 65kg-ot???XD

2011. jan. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/65 emlya ***** válasza:
100%

Szerintem is semmi a válasz, mert én is duci vagyok, nagyon is és egész életemben még cak egy barátom volt, ő is egy arab fiú, akinek nagyon tetszett mondjuk, hogy husis vagyok, mert ott Egyiptomban ez különlegességnek számít, de a magyar fiúk letojnak. És akkor mindenki engem hibáztat, hogy miért rajongok az arab fiúkért, ha egy magyar fiú szóba áll velem, akkor csak azt akarja, de komoly kapcsolta szóba sem jöhet. Pedig én már nagyon szeretnék barátot, de az évek és a tapasztalat azut mutatja, hogy sosem lesz, maximum, ha újra eljutok Egyiptomba. Szóval ezért semmi a válazom. Bocsi.

21/L

2011. jan. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/65 anonim ***** válasza:
100%
Hat en nem tudom,de valoszinu hogy nem csak araboknak kellesz.....akadnak magyar fiuk is akik szeretik a "kover" noket.
2011. jan. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Emlya!

Ne legyél letörve!!!A magyar férfiak fele simán nem gond a a nő husibb a kelleténél!!!Itthon nálunk csak a mentalitással vannak gondok!!!21éves vagy még egy élet áll elötted!Ismerek olyan srácot aki prostival veszetette el szüzességét és egy pár évvel idősebb volt mint Te!!!

fel a fejjel!!!Én is szeretem a husis lányokat és igen is egykettőt simán sexynek látom,sőőt valamelyikre jobban felizgultam mint bárki másra...Szóval fel a fejjel!!!Öltözködj úgy hogy Te is sexynek lássad magad ,mert ha a tükörbe nézel és magadnak sem tetszel ez a kisugárzásodon is ott lesz!A lényeg az hogy mindig állj pozítívan a dolgokhoz!Ha meg nem tetszel magadnak akkor dolgozz rajta!!!

Amugy a külföldi fiút azért nem nézi senki jó szemmel mert ez amolyan hazaárulásnak számít...mármint aki azt mondja hogy magyar pasik mind szarok és akkor inkább egy niggerrel akkor már az önbecsülésünket pusztítják!!!Meg hát a magyarok nagy része rasszista...

A lényeg az hogy fej a fejjel Én is szeretem a húsis nőket tehát felhívom a figyelmedet arra hogy egy emberrel több esélyed van!!XDÉs még sokan vannak rajtam kívül akik szeretik a nagyobb lányokat és ezt nem arra értem hogy vaaki 170cmmagas és 65 kg...XD

2011. jan. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 anonim ***** válasza:
100%
Én kb. 172 centi vagyok és 65 kg. Ebből 15 kg csak a mellem. Szeretnék rajta változtatni, hogy husibb legyek mindenhol, mert a hasam lapos, és nekem személy szerint nem tetszik!!!! Pedig nő vagyok. Hiába eszek annyit, mint egy malac, csak a mellem nő, és mostmár a fenekem is. De az is csak picit. Pedig nekem tetszenek a pocakok, akár csajon, akár pasin. 21/L
2011. jan. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 anonim ***** válasza:
100%

írtam már ide,hogy szerintem nem lehet általánosítani.A súly sok mindentől függhet(izom,csont)és az sem mindegy hogyan oszlik el.

én pl nagyon nehezen hízok és fogyok is.És nem is nagyon látszik rajtam se az +5kg se a -5 kg.Ez egyszerre átok és áldás is ugye.Mivel elég aktívan sportolok nekem mindig tisztában kell lennem a mérteimmel; 100,70,90 és mindez 170 cmhez és 65-68 kghoz.Ha a saját mérteiemet nézem akkor ez sok,de mivel én mindenhol hájas vagyok(:D)így eloszlik.

Persze én is erősebb vagyok comban és mellben,de az hogy ki hova hízik nem tudja befolyásolni.Viszont nem hiába mondják hogy a sport alakformáló!!Nem az a lényeg hogy mennyi fölösleg van rajtad hanem hogy az feszes legyen,és a feszes izmos húsi lányok a legszexibbek:))

2011. jan. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 anonim ***** válasza:
60%

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:31


Én segíthetek rajtad!!!:):):)

csinálok gyereket Neked és elveszlek feleségül!!!

Kérlek Titeket ezt a kis poént ne fogjátok fel támadásként!!!!XD

2011. jan. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/65 anonim ***** válasza:
80%
Óh, köszi. Majd pár év múlva szólok :D
2011. jan. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!