Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a sexy egy husos nőben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a sexy egy husos nőben?

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 20:44
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:
87%

Én egy vékony lány vagyok. Érdekes ezeket a hozzászólásokat olvasni, néhány kicsit sértő is szerintem (pl. "minden ami húsos rajta,a gebe nők nem is szépek,kimennek a divatból")

, de hát ez van, mindenkinek más a véleménye.:) Mondjuk vannak olyanok is, mint pl. én, akik nagyon sokat esznek sportolnak mindenfélét kipróbálnak de nem megy hízni! Ettől függetlenül nekem is mindig volt pasim, eddig 4 komolyabb kapcsolatom volt és mindegyikük azt mondta hogy a törékeny lányokat szeretik, mert ha már ők izmosak adjon a lány is magára és ne legyen elhízott.

2011. jan. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 A kérdező kommentje:
nema kérdésemre válaszoltál, és itt nem az volt a lényeg hogy dicsérd a vékonyságod. de kösz...
2011. jan. 8. 21:59
 23/65 anonim ***** válasza:
87%

kedves kérdező, nem hiszem hogy eltértem volna a témától de ha úgy gondolod hogy igen akkor bocsi:) ez a véleményem ennyi.

de amúgy nem volt bele írva a kérdésedbe hogy ebben a kérdésben csak szidni lehet a vékony lányokat az elhízottakat meg dicsérni!

2011. jan. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 anonim ***** válasza:
68%

Az utcsó vékony lánynak!

Mi az ami megbántott téged???

Miért bánt az ha én azt dícsérem hogy milyen jó egy formás nagy ...jól meg ...ni ...

Szerintem a gebékkel sincsen baj de sok lány nemtom miért képzelődik(vékonyak)hogy ezért bámulják csak....Az összes modell nem vékony????EGy vékony nő sokkal magamutogatóbb mint egy finomabb falat...de sírni azért tudnaK ÁM HOGY TÚL VÉKONYAK ÉS GEBÉZIK AZ UTCÁN csak hogy legyen miért sajnálni titeket is...

Ne legyetek felszínesek!!!!(mindenkire értendő)

És ha valami nem tetszik akkor ne nézz oda és nem kell fikázni egyből...

2011. jan. 9. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 A kérdező kommentje:
nem, de kedves lány, itt a véleményre voltam kíváncsi a husos nőkről. nem összehasonlításra a vékonyakkal..
2011. jan. 9. 10:22
 26/65 anonim ***** válasza:
89%
unalmas lenne a világ, ha mindenkinek ugyanaz tetszene :)
2011. jan. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/65 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem a húsos nem egyenlő azzal, hogy dagadt disznó. A hájas, elhízott, dagadt, egészségtelen nők szerintem nemcsak neked, hanem senkinek nem tetszenek. Az arányosan telt, husi, vaskosabb lányok pedig nem elhízott disznók, hanem gömbölyű, formás, kerek lányok. Van nagy cici, van kerek popsi, markolnivaló combocska, kis pocak. Ebben pedig semmi rossz nincs, sőőőőt..... :]
2011. jan. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 anonim ***** válasza:
100%
Én is mondhatni husi vagyok! Mondjuk a koromhoz meg a magasságomhoz képest kicsit duci vagyok! 156 cm vagyok kb, és 55 kiló!! Egy picit szélesebb vagyok csípőmnél!! Én sosem vagyok megelégedve magammal, mindig panaszkodok, hogy jaj de jó lenne, ha vékony lennék, de a családom csak annyit mondd, hogy úgy vagyok jó ahogy vagyok, és szerintük egyáltalán nem vagyok kövér!!! Már csak azért is hiszem ezt magamról, mert még nem volt pasim, és azt hittem, hogy a fiúk csak a sovány lányokra buknak meg minden, mivel az osztálytársaim közül csak azoknak volt/van pasija, akik karcsúak!!! Ez nagyon rosszul esik, néha még úgy is érzem, hogy mit is keresnek ebben a tökéletes világban, az olyanok, mint én!!!!?????( NEM ÖNGYILKOSSÁGI VÁGY!!!!) De ahogy ezeket a kommikat olvastam, megkönnyebbültem, és végre kezdem elfogadni magam!!! :) 14/L
2011. jan. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/65 anonim válasza:
79%
Számomra kb. a semmi, egyáltalán nem találom vonzónak őket... Valaki jól leírta néhány napja hogy miért, nem tudom miért törölték...
2011. jan. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 A kérdező kommentje:
14L. ennyi idősen nekem sem volt barátom, de nem s gondoltam arra hogy lennie kéne.. egész fura ez a világ hogy már 14 évesen az ember arra gondol hogy lehet hogy nem elég vékony.és miért nincsen még pasija, hidd el eljön majd az az idő amikor neked is lesz, amikor nem csak fogjuk meg egymás kezét és járunk lesz. hanem érzed a levegőben a szerelem illatát.. hidd el ez a fontos. nem az hogy hány pasit fogyaszt el az ember
2011. jan. 11. 00:07
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!