Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a sexy egy husos nőben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a sexy egy husos nőben?

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 20:44
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:
100%
Ez attol fugg.....Ha felraksz 2-3 kepet,egyszerubb lenne velemenyt mondanom....Amugy a ferfiaknak rogton a mell jut az eszukbe....nem biztos ha valaki kover nagyok a mellei is...De kep alapjan egyszerubb lenne...vannak husis nok akik nagyon szepek de ez attokl fugg milyen az alakja...hol van a haj,esetleg tiszta narancsboros-e stb....
2011. jan. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem egy nő igenis vékonyan csinos. És itt nem az aszott, deszka gebékre gondolok, hanem a formás, csinosan vékony alkatra. 1 éve híztam 10 kilót és sajnos azt kell mondjam, sokkal de sokkal több pasi legeltette rajtam a szemét, mikor még vékony voltam. Alig várom, hogy túl legyek a vizsgaidőszakon és elkezdhessek járni aerobicra, hogy újra csinos legyek. A férfiaknak alapvetően nem a töltött galambok tetszenek, ez szomorú igazság, ami -még egyszer hangsúlyozom-személyes tapasztalat is.

25 N

2011. jan. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 A kérdező kommentje:
én mást tapasztaltam. de elég sokan akik itt válaszoltak. szerencsére.
2011. jan. 22. 14:30
 34/65 anonim ***** válasza:
100%

Kinek mi husi?!

én 173 cm vagyok és 65 kiló,magamat húsosnak mondom,bár sose mondták még rám(legalábbis a szemembe:D).Annyi a "szerencsém" hogy nagyjából arányosan hízok.Jó comban/mellben kicsit erősebb vagyok:S

Nekem is voltak olyan korszakaim amikor vékony akartam lenni,de sose ment mert imádok enni:D Most is azon vagyok,hogy inkább a felfogásomon változtassak és elfogadjam magam:)

2011. jan. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 anonim ***** válasza:
29%

na ez az, nem mind1, hogy husi vagy kövér?

a husi jó, ezt mindenki tudja, sokkal jobb mint a csontos :D ez egyértelmű. de azért a husi is lehet csúnya, mert nem mind1, hogy valaki 154 cmhez 70 kg vagy hogy 170hez 70 kg. :)

én is husinak érzem magam néha, nem tudom, hogy az 170cmhez az 58 kg annak számít e ?:D

de amúgy meg személyiségre se szeretem a pálcákat, annyira okosak tudnak lenni mindenben...személyes tapasztalat. fiú lennék, akkor a formás, karcsú alakú lányokat szeretném. :D le a gebékkel :D

2011. jan. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 anonim válasza:
66%
Szászszor inkább már egy vékony nő mint egy "husos"-nak nevezett "nő".
2011. jan. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 anonim ***** válasza:
83%

"Szerintem a gebékkel sincsen baj"


Hát pont ez a sértő...miért nem lehet azt mondani hogy vékony? A gebe az egyértelműen pejoratív megnevezés. Ennyi erővel a szerintetek "húsos" nőknek az lenne a megnevezése, hogy hájas vagy dagadt! Mert a hús az izom igazából, de mindegy.

Egyébként, hogy a kérdésre is válaszoljak, semmi szexi nincs bennük szerintem. Sokkal szebb egy vékonyabb, karcsú, kellően izmos, ruganyos, sportos alak, kerek feszes fenékkel, lapos hassal...

2011. jan. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 anonim ***** válasza:
100%

kövér és húsos között szerintem van különbség!

akin van 5-6 kiló plussz az husi,aki 10 felül mozog az dagi.

de ezt sem lehet általánosítani,mert mindenkin máshogy oszlik el,valakinek nehezebbek a csontjai stb...

2011. jan. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 A kérdező kommentje:
még egyszer elmondom, hogy nem az volt a kérdés hogy mi nem jó bennük. hanem hogy mi sexy. és nem az hogy mi nem. vagy mi jó a vékony nőkben.. vagy mi rossz bennünk. egy egyszerű kérdés..
2011. jan. 22. 15:17
 40/65 anonim ***** válasza:
100%
én is az vagyok,és szerintem semmi sexy nincs bennem!!!
2011. jan. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!