Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a sexy egy husos nőben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a sexy egy husos nőben?

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 20:44
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim válasza:
91%
A kérdés az volt hogy mi a szexi egy husos nőben. De ha valaki szerint semmi, az is válasz nem? Ennyiből az sem volt benne a kérdésben hogy miért nem szexi egy vékony lány, mégis leírták páran. Én pl. (meg gondolom a többi szerinted nem a kérdésre válaszoló) azt gondoltam, hogy végülis az se volt pont a kérdésre válasz, aki gebézett, neki még sem szóltál, akkor ennyiből én is leírhatom a véleményem, de látom ez már nem tetszik...
2011. jan. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 anonim ***** válasza:
71%

Semmi!


És kár kifogásokat is keresni, hogy hátha mondd valaki valami pozitívumot erre a dologra. Aki nem genetikailag ilyen az igen is tehet ellene! Az egészségre káros, megterheli a szívet, a szervezetet, a végtagokat, magas vérnyomáshoz vezet, és hadd ne soroljam!

Másrészt a bőröm megjelenő csíkok is jelzik, hogy rendellenes a dolog!


Kár degradálóan kritizálni náluk vékonyabb nőket, és 'gebe' szavakkal illetni... Természetesen ott is van másik véglet, de azt ugye BETEGSÉGKÉNT veszik számba; lásd: aneroxia.


Tehát mielőtt 'húsos'-sá válna valaki még akkor kell megálljt parancsolni!

Tessék mozogni, sportolni, megfelelően élni, hogy EGÉSZSÉGES legyél!


Mind nevetséges kijelentés, hogy "nagy kufferbe jó pakolni", "van mit fogni rajta"... Ugyan már!

2011. jan. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/65 A kérdező kommentje:
akik gebéztek is jelentettem, holnapra szerintem törölve lesz a kommentjük, mert engem az is zavar..
2011. jan. 22. 16:41
 44/65 anonim ***** válasza:
58%

A válasz írója 87%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:54!!!

Nos ez a valaki tuti nem ismeri az embereket!!!Én 25 éves pasi vagyok egészséges stb.Én és van pár barátom is aki sexy-nek talál egy kettő kövérebb nőt!!!ne átlagosíts hogy a pasik csak a vékonyakat szeretik mert ez hülyeség!!!Jó nemtagadom szeretem a vékonyakat is meg a molettebeket is és itt a moletten nem 2cmes pocakra gondoltam...

Uh igen az ilyen érzéketlen tuskók mellet még írogattak a túlzott vékonyak is akik azt írják amiról nem lenne joguk írniuk!!!Ez a kérdés szerintem csak pasiknak szólt és nem beképzelt vékony 3.14csáknak akik nem bírják ha egy náluk nagyobb nő is lehet sexy!!!Húzzátok le magatokat a wc-n!!!!

2011. jan. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/65 anonim ***** válasza:
32%

"Ez a kérdés szerintem csak pasiknak szólt és nem beképzelt vékony 3.14csáknak akik nem bírják ha egy náluk nagyobb nő is lehet sexy!!!Húzzátok le magatokat a wc-n!!!!"


Na most ez is mi? -.- A vékonyak csak p*csák lehetnek vagy mi? Hihetetlenek vagytok... :S

2011. jan. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 anonim ***** válasza:
71%

pfff és még mi tértünk el a témától...

egyeseken nagyon látszik hogy csak azért írták azt amit mert irigykednek a vékony, törékeny nőkre

2011. jan. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 anonim ***** válasza:
73%

25 éves pasi létemre miért is kéne irigykednem a vékony nőkre????

Kedves utolsó ezt benézted!!!

2011. jan. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/65 anonim ***** válasza:
83%
én nem azt mondtam hogy TE irigykedsz a vékony nőre, hanem azt, hogy EGYES VÁLASZOLÓK irigykednek a vékony nőkre.
2011. jan. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/65 anonim ***** válasza:
75%

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:58


Én nem azt írtam hogy a vékonyak csak 3.14csák!!!Azok a 3.14csák akik vékonyak és ide beírnak rosszindulatúan!!!Esküszöm egyes nők sokkal nagyobb férgek mint akármelyik csávó!!!nem mind!!!

2011. jan. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/65 anonim ***** válasza:
100%

25 éves pasi: jössz itt azzal hogy egyes nők milyenek, hogy elkezdtük "szidni" a kövéreket. De nézd már meg pl. rögtön az első oldal válaszait. Szerinted azok a válaszok nem sértőek egy vékony "gebére" nézve? Szerinted ők nem tértek el a témától?

Csak mert én úgy látom hogy azokhoz a válaszokhoz képest azok akik negatívumot írtak a kövérebb nőkröl sokkal normálisabban és kevésbé sértőn fogalmazták meg.

2011. jan. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!