Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol tudok rendes leányokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudok rendes leányokkal smerkedni?

Figyelt kérdés

Nekem olyan problémám lenne hogy nem találok lányt akivel össze jönnék hosszú távra vagy ha találok az fényévek kérdése a találkozó...


és keresnék 1 olyan oldalt vagy valami chat dolog ahol nem sok kamu reges csaj van, lehetőleg szűkíthető a lakhely heves megyére mert szeretnék már 1 hosszú távút=/


F/18 ha heves megyébe laksz vagy a közelbe képet küldhetek privibe ha érdekel...


2010. dec. 15. 01:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
nem mindenki ribanc!ezt kikérem magamnak! és mit takar a rendes lány kifejezés? mit értesz ezalatt?
2010. dec. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

én faluban élek:D:D és az a tré h akik ugy szebbek azokkal már voltam együt 1 ideg vagy nem akar semmit se tőlem...

a másik része meg h vagy rokonom vagy valami

de hát nemis laknak itt sokan

2010. dec. 15. 19:45
 13/14 anonim ***** válasza:
Rokonod vagy valamiXD te állat inkább tanuljál betoncsizmával úszni a dunában!
2011. jan. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

rendes lányt?olyan nincs.és nem a neten, az is fix.

amúgy ha már nagyon netezni akarsz itt a twoo ismerkedős oldal nézz fel rá.

2012. aug. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!