Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok. Hanyadik randi után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Hanyadik randi után feküdtök le a pasival?

Figyelt kérdés
Van erre szabályotok?

tegnap 23:18
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Igen van nekik a többször módosított randizásról és párkapcsolatokról szóló 24/2024 etikai rendelet. Az ebben foglaltak szerint járnak el.
tegnap 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Van. Csak akkor ha érzem a vonzalmat és, hogy lehet az ismerkedésből kapcsolat. Vagyis első-ötödik randin egyáltalán nem szexelek. Nekem idő kell hozzá.


(Ha csak szexre keresek valakit akkor lehet szó olyan harmadik-ötödik randi környékén. Viszont akkor is megválogatom kit engedek az ágyamba. Életemben nem volt egyéjszakásokban részem és nem is lesz, ahhoz én felelősségteljes vagyok, vagy biztos mások szerint fapna vagyok.)

tegnap 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs szabályom, de nem hamar. Nem szokott a külső magában beindítani, meg kell ismernem a másikat a vonzalomhoz.
tegnap 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Hát egyidegennel, első éjjel biztos nem. De volt már szex első randin, mikor elötte hónapkig leveleztünk online. De volt olyan is, akivel több hónapig randizgattunk mire szex lett.
tegnap 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
22%
Fapinák is vagytok. 30F
tegnap 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
14%
Ezek..? Sehányadikon. Femcelek (tisztelet a kivételnek)
tegnap 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%
Megjött a szűzhadsereg:D
tegnap 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!