Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hányadik randi után jöttetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Summer2 kérdése:

Hányadik randi után jöttetek össze?

Figyelt kérdés
jún. 21. 17:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem randiztunk, baráti társaságban jöttünk össze és kettesben is eltöltöttünk időt. Amikor összejöttünk akkor "randiztunk".
jún. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, mi számít összejövésnek. Első randin volt csók, másodikon szex, harmadikon már egymásnál alvás, kb két héttel később összeköltözés, a szerelmi vallomás meg olyan egy hónap után követte mindezeket, de pl szociális médiára még mindig nem írtuk ki, hogy egy párnak tartjuk magunkat, nem is tudom, hogy "pasim-csajom" gondoltunk-e még egymásra akkoriban. Olyan kb 2-3 hónap után vállaltuk fel egymást "hivatalosan" is (közös baráti körön belül, facebookon, családnak bemutatva, stb). Ezek közül melyik az a pont, ami szerinted az "összejövés" kategória? :D
jún. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Baráti társaságban már két éve ismertük egymást. Elmentünk kettesben egy programra és ott jöttünk össze.

Tehát mondjuk az első randin.

jún. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elsőn.
jún. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sosem volt kifejezetten randim senkivel, az első csóktól számoltuk
jún. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Egy csók már összejövésnek számít?
jún. 21. 19:34
 7/9 anonim ***** válasza:
Elsőn.
jún. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Részemről az első randi után már nem ismerkedtem mással. Ahol egyébként meg is csókoltuk egymást.

Nem tudom, hogy mit értesz pontosan összejövés alatt.

jún. 22. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Úgy értem az osszejovest hogy felvállaljatok tok egymást
jún. 22. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!