Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol tudok rendes leányokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudok rendes leányokkal smerkedni?

Figyelt kérdés

Nekem olyan problémám lenne hogy nem találok lányt akivel össze jönnék hosszú távra vagy ha találok az fényévek kérdése a találkozó...


és keresnék 1 olyan oldalt vagy valami chat dolog ahol nem sok kamu reges csaj van, lehetőleg szűkíthető a lakhely heves megyére mert szeretnék már 1 hosszú távút=/


F/18 ha heves megyébe laksz vagy a közelbe képet küldhetek privibe ha érdekel...


2010. dec. 15. 01:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ilyesmi engem is érdekelne :D
2010. dec. 15. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nekedis ilyen gondjaid vannak?
2010. dec. 15. 02:10
 3/14 A kérdező kommentje:

pedig semmi baj sincs amugy velem:D

max annyi hogy nem vok magas:D

jó azt se mondom hogy szép vagyok bár ha valakit érdekel küldök képet mondják h de jó lenne találkozni meg ilyenek de sztem ilyet minden fiunak irnak szóval nem vagy különb a többitől

2010. dec. 15. 02:13
 4/14 anonim válasza:
nem létezik maximum városonként 1
2010. dec. 15. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
az elég gázos dolog akkor.S
2010. dec. 15. 02:31
 6/14 anonim ***** válasza:
Én Pesten próbálok lassan egy éve párt találni, de képtelenség, csak ribancok vannak...
2010. dec. 15. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát jah kár h nincs 1 rendes hely ahol lehetne ismerkedni mer neten naggyából lelehet vágni ki milyen értelmi szinten ál az irásból meg ha nincs ilyen puxcsi meg ilyenek akkor nem pláza cica szal keresgélni jó de a személyes találkozás kor kiderülhet pár dolog
2010. dec. 15. 03:48
 8/14 anonim ***** válasza:

Jól mondod, az Interneten le lehet vonni a következtetést, ki milyen értelmi szinten áll, ezek után, miért csodálkozol?


Amúgy meg a legtöbb oldalon nem csak kamu lányok vannak, de lehet, hogy nem Interneten keresztül kéne ismerkedned, hanem eljárni szórakozóhelyekre, mert meg fogsz lepődni, nem csak r*bancok járnak oda.

2010. dec. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Rendes lányt manapság nehéz találni mert a legtöbb nagyképű,pénzéhes elkényeztetett ribanc.De a pasik se külömbek.Ha nem használná ki őket annyi pasi talán a csajok is mások lennének.Faluba keress barátom ne Pesten ott még akadhat pár törékeny virágszál:-))
2010. dec. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Rendes lányt nem fogsz találni, rib@nc az összes... Amugy sem a neten kell ismerkedni sokkal gyávábbak használják a netet ilyesmikre...
2010. dec. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!