Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem kellenek a rendes lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kellenek a rendes lányok?

Figyelt kérdés
Rendes alatt értem azt hogy nem az a bulizós típus,de nem is az a visszahúzódó..Külsőleg pedig őőőő..átlagos(?!).
2010. nov. 26. 17:34
1 2 3
 21/23 Biker1993 válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz. 17 éves srác vagyok és körülöttem csak azok a bizonyos "nem rendes" lányok vannak, nekem meg ilyenek nem kellenek, mert csak kihasználnának. Szeretnék én is olyan lány társaságában lenni, aki intellektuális, vannak belső értékei és nem az a bulizós típus (én sem vagyok az). Sokszor szeretek egyedül lenni, de azért az sem annyira jó dolog egy idő után. Az ember nem hiába társas lény:) Én igazából sportos alkatnak nevezhetem magam, szeretek futni, bringázni, és sokat lenni a szabadban, ha az időm és energiám engedi ezt. Sok könyvet olvasok, és a legjobb barátommal szórakozok el szabadidőmben.

Nehéz ilyen lányt találni, mint ahogy fiút is. De hát a remény hal meg utoljára:D És én hiszem, hogy lesz valaki, akinek tényleg mondhatom azt, hogy szeretem és ő is viszonozza majd ezt az érzést.:)

2011. jan. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
Kérdező: nem tudok privit küldeni! Azt írja, már nem publikus a címed, ami nem baj csak így sajna én se tudom:(
2011. jan. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

már egy éve:) hm...én csak most bukkantam ide:)

Kedves kérdező, át tudom élni a helyzeted, és hidd el nem vagy ezzel egyedül. Jómagam sem voltam soha bulizós, és igen, nehezebb barátokat is szerezni, de legfőképp ismerkedni. Jelenleg annyival rosszabb a helyzet, nincs már olyan társaságom akivel kimozdulhatnék, hülyülhetnék"...stb

Egészen bezárkóztam már lassan a kis világomba, ami tény le tudja hangolni az embert.

Pedig én is éneklek, futok, dolgozom, zenélek,...

Van egy unokatestvérem akivel olyan a viszonyom, és hiába megyek el vele buliba, nem érzem ott azokkal az emberekkel (az ő társasága) igazán jól magam.

2011. okt. 31. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!