Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A rendes fiúk senkinek sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rendes fiúk senkinek sem kellenek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 25. 09:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ezt miből gondolod? :) Kifejtenéd bővebben?
2011. ápr. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Bobbek válasza:
100%
De igen! Utánuk kajtat mindenki, de már senki sem hisz a létezésükben.
2011. ápr. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de én is azt kérdezem, hogy nálad miben nyilvánul meg az, hogy rendes ? Ami rendes az mindig gyanús !
2011. ápr. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha jól néznek ki :(
2011. ápr. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Elmondom mit érzek. Nem értettem nagyon sokáig miért kell egymást becsapni miért kell hazudni, csalni, lopni. Miért nem lehet őszintén élni. Őszíniték lenni önmagunkhoz és másokhoz. Nem értettem miért kell sírni miért, kell szenvedni ha meghall valaki. Nem értem miért jobb hatalmi harcokat vívni mint szeretetben élni. Mikor saját magamon kezdtem tapasztalni, hogy hasonlóképp kezdek viselkedni, elgondolkoztam. Rájöttem arra, hogy ha békében és egyetértésben vagyuk önmagunkkal akkor a világ is békésebb körülöttünk. Sokszor fáj látnom más embereket akik nem találják a kiutat.


Néha sétálok és nézem a tömeget és olyan furcsa érzés ez mintha máshogy látnám a világot. Ugyanazt látom mint minden nap de valahogy tisztább a kép élénkebbek a színek ragyogóbb még ha esik az eső is. Szép. Ahhoz az érzéshez tudnám hasonlítani amikor az Utolsó Szamurájban meghal a végén a Szamuráj(nem jut eszembe a neve) egész életében arra a pilanatra várt. Hiszem azt, hogy ezt mi is megtapasztalhatjuk ha levetkőzzük magukról a kétkedés, önhittség, bizalmatlanság, illúzióját. Felfedezzük magunkban a szépet és a jót, megtanuljuk magunkat tisztelni, értékelni, és szeretni. Olyan jó lenne, ha nem kellene magyarázokdnom, hogy mit miért gondolok hanem mindenki megértené miről szól az élet. Még nem vagyok jártas az élet dolgaiban. Szeretném ha mindenki megtapasztalná milyen jó felismerni és feloldódni a korlátaink alól.

2011. ápr. 25. 09:23
 7/20 anonim ***** válasza:
Hülyeség, hogy senkinek sem kell...Nekem ilyen kell!!
2011. ápr. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Kéjgázt szívtál tesó?:))
2011. ápr. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Én is van amikor így érzek csak pont a fiúkkal kapcsolatban... én is feltehetném azt a kérdést hogy a rendes lányok miért nem kellenek senkinek. 16 éves vagyok, nem értem hogy a környezeteben élő fiúknak mért csak a kikent, hisztis, vihogós lányok kellenek... talán majd megértem :)) de ha nem kellek senkinek így ahogy vagyok, AKKOR SEM LESZEK olyan mint azok a lányok akik ilyen idegesítőek. akkor inkább ne kelljek senkinek :) a Magyar lányok-fiúk fszok, utálom őket egytől egyik, szépen kiutazok amerikába ha felnövök és ott minden más lesz!!
2011. ápr. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
60%
Én is van amikor így érzek csak pont a fiúkkal kapcsolatban... én is feltehetném azt a kérdést hogy a rendes lányok miért nem kellenek senkinek. 16 éves vagyok, nem értem hogy a környezeteben élő fiúknak mért csak a kikent, hisztis, vihogós lányok kellenek... talán majd megértem :)) de ha nem kellek senkinek így ahogy vagyok, AKKOR SEM LESZEK olyan mint azok a lányok akik ilyen idegesítőek. akkor inkább ne kelljek senkinek :) a Magyar lányok-fiúk fszok, utálom őket egytől egyig, szépen kiutazok amerikába ha felnövök és ott minden más lesz!!
2011. ápr. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!