Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A bonyolultabb gondolatiságú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bonyolultabb gondolatiságú, otthonülős, normális természetű, kis társaságigényű fiúk senkinek sem kellenek?

Figyelt kérdés
Csak a tombolós, mindenkit ismerő nagyszájú "dugódanik" a nyerők? 27 éves fiú vagyok.
2010. okt. 24. 17:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nem,de valószínűsíthető,hogy ezek a tulajdonságaid mellett van egy nagy probléma,ami miatt nem megy a dolog,mert ezek magában nem negatív dolgok.
2010. okt. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

De, ezek a tulajdonságok illenek a barátomra is, az életkorotok is majdnem egyezik, ő 28. Nekem szokott igényem lenni a bulizásra, de akkor megoldom nélküle a baráti társasággal:)

Engem a dugódaniktól kiráz a hideg, de véleményme szerint a legtöbb értelmes nőt szintén.

2010. okt. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Gyere, teso, egy sor mellett megbeszeljuk a problemadat.
2010. okt. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

vagy csak túl sokat ülsz otthon, és így nincs kivel ismerkedned.

járkálj olyan helyekre, amiket még elviselsz...

2010. okt. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Neten ismerkedem.
2010. okt. 24. 17:17
 6/23 anonim ***** válasza:
Hát rosszul teszed. Neten ismerkedni szerintem nem jó.
2010. okt. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Máshol nem megy és nem is akarok diszkóban, kocsmában.
2010. okt. 24. 17:24
 8/23 anonim ***** válasza:

személy szerint kár hogy kevés van az ilyenekből


23L

2010. okt. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Amúgy kirándulni, sétálni szeretek, az "otthonülős" jelző arra vonatkozik, hogy diszkóba, kocsmába, buliba nem járok. 30 felé pedig már szerintem meg kellene komolyodnia mindenkinek...
2010. okt. 24. 17:36
 10/23 A kérdező kommentje:
Az átlagnál állítólag jobban festek, okosabb is vagyok, van diplomám és két szakmám, csak épp diszkózni nem lehet velem, utálom a nagy társaságot és a konzumtémák sem érdekelnek. Művészetekről, filozófiáról, töriről, irodalomról, napi kérdésekről bárkivel elbeszélgetek.
2010. okt. 24. 17:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!