Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A bonyolultabb gondolatiságú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bonyolultabb gondolatiságú, otthonülős, normális természetű, kis társaságigényű fiúk senkinek sem kellenek?

Figyelt kérdés
Csak a tombolós, mindenkit ismerő nagyszájú "dugódanik" a nyerők? 27 éves fiú vagyok.
2010. okt. 24. 17:10
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Én is ezt tartom jónak. 19/L
2010. okt. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

+kiegészítés: mármint az ilyen embereket, mert én személy szerint nem vágyom bulizni, soha nem is éreztem magam jól, szintén nem értek a bulis témákhoz, ahol általában az, hogy az előző buliban ki mit ivott, mennyire rúgott be, stb.


Viszont kevesebb embert ismerünk meg így, és általuk is... így nehezebb.

2010. okt. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Énis szeretek itthon lenni filmezni,gépezni,zenét hallgatni vagy csak beszélgetni olyan meghitten a barátommal de az a baj hogy ő meg pont az ellentétem. Ő mindíg menne beülni valahova vagy társaságba menni.Néha énis szeretem ezeket de nem olyan gyakran mint ő...sztem engem otthonülősnek tart de így is nagy a szerelem :D
2010. okt. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 zeep ***** válasza:
93%

A "dugódanik" vannak a kirakatban ezért nyilván kelendőbbek. "Pult alól csak az kér árut aki tudja mit akar"

Sok nő szeretne olyan férfit találni mint amilyen te vagy csak nem tudják hol találnak rád.

2010. okt. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Nem.

Tapasztalatból tudom. A nők mindig előadják, hogy nekik a normális, kedves férfiak kellenének, de az igazság, hogy mégis mindig a nyomulós, magabiztos dugódanik mellett döntenek :-)

22/F

2010. okt. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
ez nem minden esetben igaz:)Nem kell nyomulósnak lenni,de azért a nyomulás és a nyusziság között van egy határ
2010. okt. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Utolsó! Talán azért tapasztaltad ezt, mert te diszkóribancok között ismerkedsz, de arról senki nem tehet. A butapitsáknak a földprimitív farok kell, ez az ő dolguk, illenek egymáshoz. Nem köztük kell keresni komoly barátnőt, aztán ennyi.


Az én párom ugyanolyan, mint te, Kérdező, és még jó pár ugyanilyen férfit ismerek, aki párkapcsolatban él, tehát nem ezekkel a tulajdonságokkal van baj.

Lehet, van valami más, ami bezavar, mondjuk nagyon félénk vagy, nem elég magabiztos, önérzetes a fellépésed stb.


Az én párom festőművész, és eléggé zárkózott, magában gondolkodós, álmodozós típus. Nagyon szelíd és csendes, igazi művészlélek, és pont ezeket a tulajdonságokat imádom benne. A hivatásából kifolyólag sok hasonló férfit ismerek, és nekik is van barátnőjük, tehát ezekkel a tulajdonságokkal nem vagy hátrányban, sőt, viszont az igaz, hogy az ilyen emberek nem a diszkóban vagy a plázában találnak egymásra... szóval próbálhatnál valamilyen az érdeklődési körödnek megfelelő társaságban ismerkedni, akik hasonlóak, mint te.


Mi például egy jazz koncerten ismerkedtünk meg a párommal, közös ismerősök mutattak be egymásnak. Tehát valami hasonló helyeket tudok ajánlani, ahol több a gondolkodós, művészi beállítottságú lány.

2010. okt. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

A kommentem első fele a 13:55-osnak szólt, aki szerint minden nőnek a földprimitív érzéketlen faszparasztok kellenek.

2010. okt. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

ma 13:55


A nők iszonyatosan képmutatóak manapság.

1. Érzelmes, kedves férfi kell nekik.

Valóság: A bunkó parasztoknak vannak a legjobb női, ezt figyeltem meg.


2.A férfiak szexmániás állatok, semmi máson nem jár az agyuk.

Valóság: Amelyik férfinak hatalmas szerszáma és libidója van, arról le sem akarnak szállni a nők, sokszor már verekedni is képesek lennének érte.


3.Nem számít a pénz, kizárólag a szerelem számít.

Valóság: Sok nőt rendszeresen megalázhat, megverhet, napi rendszerességgel, nyíltan megcsalhat és semmibe vehet a párja, ha millliók vannak a bankszámláján. Ha pedig ringbe száll egy nő kegyeiért egy csóróbb, de akár szentté avathatóan rendes sráccal szemben, akkora fölénnyel indul, mintha Ferrarival versenyezne egy Trabant ellen.

2010. okt. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Akkor én megdöntöm az elméletedet... Csóró vagyok (kezdő diplomás fizetésem van), és nem vagyok bunkó tahó, de mégis egy gyönyörű, okos barátnőm van (aki többet keres nálam ráadásul). Én is hasonló vagyok, mint a kérdező, eléggé befelé fordulós vagyok, diszkóban életemben nem jártam, elég szelíd vagyok, és mégis szép barátnőm van.


Szerintem ti kerestek rossz helyen, és az átlagosan csinos nőket észre sem veszitek, pedig ők a többség, és rengeteg csóró vagy fiatal egyetemista srácot ismerek, akiknek jó csajaik vannak, pedig szinte semennyit nem keresnek még... Szóval lehet a te mintavételed rossz.

2010. okt. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!