Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A rendes fiúk senkinek sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rendes fiúk senkinek sem kellenek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 25. 09:08
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

ma 09:54

De hiába jönnél be egy fiúnak,aki ténylegesen értékelne és meglátná benned amit sokan nem,ha neked meg a srác nem szimpatikus vagyis csak barátként tekintenél rá,érted..

2011. ápr. 25. 09:59
 12/20 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó-magadat minősítetted.:)
2011. ápr. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, hogy előbb-utóbb azok az emberek akik megérdemlik egymást, meg is találják egymást. Mikor családtagjaim meg a barátaim mondják a páromra, hogy milyen ritka az ilyen fiú, és meg kell becsülni, én csak bólogatni tudok, és mondani, hogy azon igyekszem! Tényleg a ritka rendes fajtából való, és nekem eszem ágában sincs ezt a csodát elpazarolni, hogy én kellek neki, és én is tudom őt szeretni.


Szóval, akinek nem kellessz, az nem is érdemel meg igazán, és nem érdemes miatta bánkódni ;)

De hogy a későbbi hozzászólásodhoz hozzátegyek, én is azután találtam meg a párom, hogy megtanultam elfogadni magam úgy, ahogy vagyok :D

2011. ápr. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Igen ebben viszont igazad van, az álompasi nekem úgy nézne ki (talán ezért is vágyom amerikába) : helyes, vicces, jófej, természetbarát és van pénze... erre egy nagyon jó példa Ian Somerhalder... igazából ha lehetne őt választanám pasinak... igaz kicsit fiatal lennék hozzá (mivel 16vok) de nem érdekel :D
2011. ápr. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

ma 10:02

Remélem hogy minden álmod valóra válik elöbb útobb!

2011. ápr. 25. 10:04
 16/20 anonim ***** válasza:
köszönöm,én is minden jót kívánok neked, hogy találj egy olyan lányt aki majd szeret téged, és te is őt :)
2011. ápr. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

10:02

Már ne haragudj, de az emberek mindenütt ugyanolyanok, Amerikában se csak helyes vicces, természetbarát és pénzes pasik rohangálnak, akik csak rád várnának.

Egyébként elég éretlenek ezek az "elvárásaid", és a szerelem nem ezektől függ. Lehet találnál egy pasit, aki ezeknek pont megfelel, de attól nem lennél vele boldog, vagy pont épp nem neki kellessz.

A szerelem majd jön magától, nem kell ezen görcsölni. Emiatt nem éri meg más országba menni, mert a Hollywoody filmek és sorozatok azok, amik legkevésbé a valóságot tükrözik ;)

2011. ápr. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
modoros.blog.hu/2009/08/31/az_aranyos_srac
2011. ápr. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nekem rendes barátom van sok éve, és csakis az olyanok társaságát kerestem, amikor társat szerettem volna.

Nekem a rendes: nem káromkodik, kedves, udvarias, figyelmes, értelmes, segítőkész. Én is ilyen vagyok, ezt értékelem, nem a macsó dolgokat és a bunkóságot, az kiábrándító.

21/L

2011. ápr. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Hát én is ilyesfajta srác vagyok, de a kutyának se kellek...
2011. ápr. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!