Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem kellenek a rendes lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kellenek a rendes lányok?

Figyelt kérdés
Rendes alatt értem azt hogy nem az a bulizós típus,de nem is az a visszahúzódó..Külsőleg pedig őőőő..átlagos(?!).
2010. nov. 26. 17:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudom,hogy kinek nem kell,nekem kellene.Sajnos nem találok ilyen lányt,csak az ellenpéldát.

21/F

2010. nov. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Funktasztikus ***** válasza:
92%
deeee!!de ezt én is kérdezhetném töletek lányoktol:)
2010. nov. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Attól hogy valaki bulizós attól még lehet rendes. Ha te a ringyókra gondoltál ők tényleg kelendőbbek. Egy alkalomra , viszont utána elterjed a híre és csak arra kellenek majd.


Az átlagos, nem visszahúzódó lányokra pedig szükség van. Csak több idő kell nekik, mivel kevesebb az alkalom ismerkedésre mint "buliba".


De nemcsak buliba lehet ismerkedni, egyéb tevékenységgel vagy hozzáállással biztos lehet több lehetőségre szert tenni.

2010. nov. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Funktasztikus ***** válasza:
100%
figyelj maradj ilyen évek mulva még elönyödre fog válni:9
2010. nov. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Maradok ilyen,persze.

Csakmár unom,hogy egy ideje semmi..

3.válaszoló igazad van.Kevesebb a lehetőségem ismerkedni,mivel hogy nem járok bulizni.

És igen,a discos r.ngyókra gondoltam..egy fokkal nem különbek nálam,mégis nekik van tartásuk,büszkék magukra..más kérdés hogy mindenkinek megvolt,de akkoris.

Persze,nekem nem ez a célom,csak értitek.

Ez a magány,kiakaszt..:D

2010. nov. 26. 18:00
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
csak az ilyen jöhet szóba 19/F
2010. nov. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Első második bingó! Én dolgozom nem bulizok nem iszok szeretek főzni, ellátom magam, nem vágyom plázacicára, mégse találok senkit... Miért? Mert nem járok sehova és nem merem kinyitni a pofámat mert a nőknek sajnos nem erre van szüksége! Ritka a kivétel mint pl. a kedves kérdező!
2010. nov. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
74%
Hány éves vagy?:)
2010. nov. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

16éves vagyok.

És igen,nekem is az a nagy problémám hogy nem járok el..Fiatal is vagyok,meg eszméletlen ronda amikor lányok egyik este berugnak,másnap meg felvágnak vele:" huh de bebaszcsiztam tegnap.."-gyönyörű,büszke lehetsz magadra..

Szóóóóval..

Ha meg véletlenül rászánom magam,találok vkit akivel elmegyek,őő válogatok talán..Vagy nemtudom.Nem adom oda magam minden jött-mentnek..áá ezt így nehéz leírni ország-világnak:D..

2010. nov. 28. 19:43
 10/23 anonim válasza:
100%
Ilyen lányokból kéne több. A hozzáállásod szerintem tökéletes, nem kell beleolvadni a tömegbe. Csak így tovább!
2010. nov. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!