Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem kellenek a rendes lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kellenek a rendes lányok?

Figyelt kérdés
Rendes alatt értem azt hogy nem az a bulizós típus,de nem is az a visszahúzódó..Külsőleg pedig őőőő..átlagos(?!).
2010. nov. 26. 17:34
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
82%

Én is ilyen vagyok, nem bulizok, mert nem látom értelmét, hogy berugjak, mert a bulizás sajnos ma ezt jelenti a mi korosztályunknak.

Előttem írták, hogy ilyen lányokból kellene több. Ez eddig oké csak nehéz ám ilyennek lenni. Nem arra gondolok, hogy nehéz megőrizni ezt az erkölcsöt vagy nem is tudom minek nevezzem, szal nem a kísértésnek nehéz ellenállni. Mert én pl nem is érzek késztetést hogy bulizzak. Azért nehéz mert marha magányos tud lenni az ember néha, sőt elég sűrűn. Én néha már úgy érzem soha nem jutok el bizonyos dolgokig, soha nem lesz pasim stb. Meg nem tudom a kérdező hogy van vele, de barátokat szerezni se egyszerű így. olyanokat akik kitartanak melletted sokáig. Nekem vannak barátnőim, de mind buliznak és nem értik meg hogy én nem megyek velük, mert nekem erre nincs szükségem és szép lassan eltávolodunk egymástól. Meg tényleg manapság sajnos ismerkedni buliban szoktak.

2010. nov. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Utolsó.

Hűű,mintha én írtam volna.

Igen,tényleg nem vágyok erre én sem,szeretem hogy ebben(és még sok másban) különc vagyok.Nem vagyok tucat.

Elvagyok a saját kis világomba,imádok csak úgy egyedül merengni hülyeségekbe,de néha,hétvégeken meg párszor már teljesen kivagyok.Nincs akivel elmehetnék bárhova.Mindig magam vagyok,nincs akivel elhülyéskedhetnék.Akikről eddig azt hittem hogy a barátaim,cserben hagytak.Pedig tényleg sokoldalú vagyok,festek,gitározok,énekelek,grafikázok..imádok élni..

Mikor fog ez változni?!

2010. nov. 29. 19:00
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok

Hát ahogy olvastam a válaszodat most, én is mintha magamról olvasnék:) Én is tök jól elvagyok otthon egyedül is. Netezek, játszok a gépen, vagy DVD-zek, olvasok, segítek vmit a házimunkában, nyelvet tanulok szóval el tudom értelmesen tölteni itthon az időmet. Nem is zavar, hogy nem vagyok olyan mint a többiek, csak tényleg azt veszem észre, hogy akik eddig a barátaim voltak azok szép lassan elfordulnak tőlem. És ez elkeserítő.

Az a baj, hogy nem találok olyan pasit aki hozzám hasonló lenne. Pedig nem csak otthon érzem jól magam, úgy értem nem csak bulizni lehet. elmehetnénk sétálni vagy kirándulni, moziba, pizzázni vagy étterembe. Nem kell, hogy mindig otthon üljünk. Csak egy bulizós pasitól ez elég nehezen várható el. Meg sokan azt hiszik attól, hogy nem járok bulizni uncsi vagyok, pedig nem. legalábbis remélem hogy nem:) Hogy mikor fog ez változni? Hááát jó kérdés:) Remélem minél hamarabb:) De jó tudni, hogy nem vagyok egyedül.

Amúgy az ide válaszoló pasiktól kérdezném, akik azt írták, hogy nem találnak ilyen rendes lányokat, hol kerestek bennünket? Vagy ti hova jártok? hol keressünk mi benneteket? Komolyan érdekelne.

2010. nov. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Ilyenkor tényleg megnyugszik a pici lelkem,hogy nem vagyok egyedül:D

Én sem vagyok az a gnóm,aki csak tanul..bulizós sem vagyok,úgy a kettő között.

Hozzám hasonló fiú meg..sosem találkoztam még ilyennel.Nem vagyok az a válogatós,mármint nem adom oda magam az első embernek..de annyira elviselhetetlen sem vagyok.

A kérdéseid pedig engem is érdekelnének.Fiúk?:)

2010. nov. 30. 18:44
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez igaz a nőkre is! Nem kellenek a rendes pasik??? Én becsületesen élek nem bulizok meg csavargok, önellátó vagyok, nem iszok nem is vagyok ronda meg igénytelen és mégse találok senkit. Miért? Mert a nőknek nem ez kell!!!
2010. dec. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Női megérzés hogy senkisem fog már válaszolni,erre a szösszenetemre:)De azért:

Ne általánosíts.Tűvé teszem a világot,hogy találjak rendes pasit.

A velem egykorú fiúk mik?Nem akarok általánosítani,de vagy éretlen,és csak a gépnek él,vagy túlságosan is bulizik,erre felvág,azt hiszi menő..

Hidd el,vannak lányok,akiknek pont az olyanok kellenének..úgy a kettő között.Ne burkolózzon be,de ne is legyen beképzelt,öntelt..az megmár csak ráadás,ha jó stílusa van,és néz is ki vhogy..

2010. dec. 2. 15:15
 17/23 anonim ***** válasza:

24 éves pasi vagyok.


Én olvastam ezt a kérdésed, és azért írok, mert látom, hogy kiírtad, hogy már mások nem válaszolnak.


Én pont olyan lányokat keresek mint te vagy. Visszafogottabb, rendes lányokat. Azért nem írtam neked privátot ismerkedés miatt, mert láttam egyik hozzászólásodban, hogy 16 éves vagy. Fiatal vagy hozzám.


A 22:31-es hozzászóló nem tudom, hogy milyen idős, ezért neki irtam egy privát üzenetet, ami az itt regisztrált mail cimére megy, hogy ha van kedve, akkor ismerkedhetünk.


Ha ő is fiatal, akkor abból sem lesz semmi...

2010. dec. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

:)

Megértem,fiatal vagyok még..másvilág.

Azért hajrá,egyszer csakmeg találjuk..

2010. dec. 3. 19:05
 19/23 anonim válasza:

Hát ez egy elég nehéz kérdés, és egyben fontos. Lehet egy külön oldalt is megérdemelne:) Véleményem szerint, kellenek a rendes lányok, csak éppenséggel nehéz velük összefutni. Ez mind a 2 nem részéről igaz: a lányok és a fiúk nem érzik jól magukat olyan környezetben, ahol nem találnak számukra fontos értékeket. +a fiúknak a félénkségüket is le kell küzdeniük, ha "elcsípnének" egy szeretetreméltó lánykát:) Az ilyen érzékenyebb lelkületű srácok általában elvannak a maguk világukban, szeretik saját maguk megszabni az értékrendjüket, és ami lényeges ők is ugyanolyan égető szükséget éreznek egy hasonló beállítottságú partner iránt! Csak a saját példámból tudok meríteni. Bemutatkozás képen, én is olyan srác vagyok aki a rendes lányokat keresi. Szeretek sportolni, gitározni, rajzolni, olvasni, beszélgetni.

Megtudom érteni hogy mit érzetek, mivel én is hasonló cipőben járok. De nem adom fel a reményt, mert tudom hogy vannak még ilyen lányok:)

Most ennyit tudtam kihozni magamból, de ha van egyéb kérdésetek szívesen válaszolok.

Üdv:Alex 17/F

2011. jan. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Alex.

Szép kis monológ:)De tényleg.

Azt hittem már senki sem ír..

Tudod mit?Írnál privit?:D

Mármint,nem kötelező,meg nem akarlak kényszeríteni.

Én is szeretek beszélgetni,és szükségem is van rá..

na,na?:)

2011. jan. 9. 08:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!