Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem kellenek már rendes fiúk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aston kérdése:

Nem kellenek már rendes fiúk?

Figyelt kérdés
Egyre inkább azt tapasztalom az évek során, hogy a rendes fiúk ideje lejárt. Tényleg így van ez? Én szeretni akarok, szeretetet adni. Biztonságot, megértést, támaszt, bizalmat, menedéket, ezt várom el a másiktól is. Nincs már erre szükség? Ma már nem kell senkinek komoly kapcsolat? Annyi lány panaszkodik a "barátjára", hogy nem foglalkozik vele, nem becsüli, kihasználja, bántja, mégis vele van. Olyan dolgok után sírtok, ami nálam alap lenne, hogy megadom a másiknak, hisz szeretlek! Akkor miért a rossz kell nektek? Miért van ez? Vagy vannak még olyan rendes, értékes lányok, akik szintén az olyan érzéseket, igényeket keresik, mint én? Csak ritka mint a fehér holló...?
2010. szept. 21. 19:46
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

Nah, ezt én is tapasztaltam. Szerintem kevés ilyen lány van. :(


21F

2010. szept. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

Dehogynem kellenek.

Nagyon ritkán találkozok ilyennel..ezt keresem.

Szóóval,vannak még rendes lányok,akik ezt keresik.Csak ezek szerint ritka(ez is).

:)

2010. szept. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
91%

Így ahogy mondod a végén, ritka! Avagy felejtsd el a "hú de ki sminkeltem a po*ám" féle lányokat, aminek hangot ad vagy suliban hajvasalás, ilyenek. Ezek teljesen gagyi dolgok, normális lány ilyet nem igazán csinál.

Jó, persze lehet sminkelni, de némelyik annyira túlzásba viszi, másik meg aki sminkel szép, az smink nélkül gyönyörű.


Szóval komoly gondolatú nem sok van, de még vannak. 10 ismerősömből 1 csaj, ha normális. Vedd úgy, hogy kevés van belőlük.


Ne ítéljetek el a véleményemért, ez az enyém. Mindenkinek más a véleménye.

2010. szept. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
45%
A nőkbe genetikailag bele van programozva a leghangosabb hímekért való versengés illetve az alárendeltség ösztöne. Ezért veszik hamarabb észre a nagyszájú bunkókat, és tűrik szótlanul, ha folyamatosan megalázzák őket. Az, hogy "a rosszfiúk izgalmasabbak", csupán terelés. Néhány ezer (vagy inkább csak száz év) társadalmi fejlődés nem írja felül a több millió éves genetikai beidegződéseket.
2010. szept. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 Funktasztikus ***** válasza:
sajnos a normális nö kezd kihalni:D
2010. szept. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Én azért még bízom benne, hogy összehoz a sor értelmes, értékes lányokkal. Eddig csak egyet találtam, és ez adta meg a reményt, hogy talán vannak még értékes lányok. Most 22 éves vagyok, lassan talán a lányok túl lesznek már pár csalódáson, és értékelni fogják a rendes fiúkat a korosztályomban. Mindig érettebbnek tartottak a koromnál emiatt a felfogásom miatt. Meg a sok "jajj de boldog lesz veled majd egy lány". Mindig az volt, hogy megtetszettem a lányoknak, de rögtön kiderült, hogy én komoly kapcsolatot akarok, nem pedig szórakozást. Ezután meg már nem voltam érdekes. Nem adom fel, keresem a rendes lányokat. Nehéz őket megtalálni, de ezért értékesek.
2010. szept. 21. 20:07
 7/29 anonim ***** válasza:

16 vagyok, és én utálom ezeket a menő, feltűnő pasikat, akik után minden csaj fut.Én a visszahúzódóbb, érdekes, normális pasikat szeretem, de az én tapasztalatom alapján, az ilyenek, bocsássatok most meg ezért, de:

1. vagy nem volt még kapcsolatuk, és már hajszolják, vagy depressziósok

2.normálisak belülről, de akiket eddig normálisnak ismertem meg, sosem tudtam volna kapcsolatot elképzelni velük, mert igénytelenek voltak.Az nem különösebbben érdekel, hogy milyen arca, alkata ilyesmi, jó mondjuk az átlagtól ne térjen nagyon el, de attól még hogy nem fut utánatok minden 1. csaj, attól még nem kell igénytelennek lenni, mert ezzel veszítitek el a lehetőséget más csajoknál!

2010. szept. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
19:59 Idegesítőek az általad leírt "hímek".
2010. szept. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Egy normális lány voltam.
2010. szept. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Egy szemét pasival könnyű járni, hiszen könnyű vele szakítani, nem kell attól félni, hogy tönkremegy a kapcsolatban.


Magabiztos és kezdeményez. Ez a két dolog rövidtávon fontosabb egy nő számára, mint a "rendesség", ami csak hosszútávon kerül előtérbe. Egy nő amint meglát, besorol a disznó v. a lúzer kategóriába. A disznóból ki lehet kerülni, és bekerülni a potenciális partnerek körébe (ha bizonyítod, hogy van emberi oldalad is, férfias defektjeid mellett), a lúzerből viszont az életbe nem kerülsz át sehova, max. a lelki szemetesládák (férfi barátok) pöcegödrébe.


Bocsánat minden nőtől, aki zokon vette a fenti sorokat, de én így gondolom. 25/f

2010. szept. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!