Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem kellenek már rendes fiúk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aston kérdése:

Nem kellenek már rendes fiúk?

Figyelt kérdés
Egyre inkább azt tapasztalom az évek során, hogy a rendes fiúk ideje lejárt. Tényleg így van ez? Én szeretni akarok, szeretetet adni. Biztonságot, megértést, támaszt, bizalmat, menedéket, ezt várom el a másiktól is. Nincs már erre szükség? Ma már nem kell senkinek komoly kapcsolat? Annyi lány panaszkodik a "barátjára", hogy nem foglalkozik vele, nem becsüli, kihasználja, bántja, mégis vele van. Olyan dolgok után sírtok, ami nálam alap lenne, hogy megadom a másiknak, hisz szeretlek! Akkor miért a rossz kell nektek? Miért van ez? Vagy vannak még olyan rendes, értékes lányok, akik szintén az olyan érzéseket, igényeket keresik, mint én? Csak ritka mint a fehér holló...?
2010. szept. 21. 19:46
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Én pedig pont az ilyen férfiakat látom kihalni,mint te és pont azt veszem észre, h a fiúk nem vágynak komoly kapcsolatra.Én elvileg normális lány vagyok, mások szerint:)

22/L

2010. szept. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

19:53 teljesen igazad van , énis egy rendes gyerek voltam , jóvoltam havernak stb , de nem sok csaj akart tőlem többet , aztán elkezdtem piálni , füvezni , partidrogok és egy paraszt lettem , megéri :D aztán lehet oltogatni igazából magasról leszarom , ugyanis én nem fogok várni arra a bizonyos rendes , aranyos lányra éveket , ráér az majd 40 évesen , még élni akarok.

21/F

2010. szept. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

19:26 vagyok

ja én sem szeretek neten ismerkedni, de a környékemről elfogytak a csajok


am meg senki nem mondott ilyet, hogy önbizalomhiányos, lányok megerősítésére támaszkodó meg stb... csak nem bunkó paraszt és nem egoista

2010. szept. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
én pont ilyen pasikat keresek. Nem szeretem a feltűnő, nagymenőket. Szerintem sokkal jobb, ha egy pasi rendes.
2010. szept. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

09-23 20:07 vagyok

dehát itt szinte minden lány ezt mondja, valóságban pedig szinte nincsenek is ilyen lányok :P

vagy ha vannak akkor jól elbújtak

2010. szept. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:

tudom, hogy nagyon-nagyon fiatal vagyok még, és ráérek még ezen agyalni, de szerintem sincsenek már olyan lányok és fiúk akik "normálisak". a normális azért van idézőjelben, mert a normális már lassan az, aki csak nagyon rövid, vagy egyéjszakás kapcsolatokba megy bele. én a normális lányok közé sorolom magamat, mert ha nekem egyszer lesz barátom, biztos, hogy nem csak azért lesz, hogy "jujj de menő lány vagyok, van már pasim" táblát ragasszak magamra..

és a fúk is csak arra utaznak, hogy a legszebb lánnyal járjanak, meg hogy drogozzanak, cigizzenek már 14 évesen, hogy ők legyenek a suli menő srácai..

ez nincsen így jól.. :S

10 év múlva szeretnék még olyan fiúkat látni, akik hosszútávra terveznek, de azt hiszem, ez sajnos nem lehetséges. :(

2010. okt. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
19:14 vagyok. azt még hozzáteszem, hogy 13 éves lány vagyok
2010. okt. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

09-29 18:48 vagyok

hát igen, lesznek :P legalább annyian, mint most az ilyen csajok :P

am meg azért ne keverjük össze vissza a dolgokat, hogy az ilyen pasi már nem is menő meg stb...

engem normálisnak tartanak. Nem cigizek, nem drogozok, inni bulikon szoktam, gyakran járok buliba és a suliba, sem azok közé tartozom, akik egész nap a sarokban bujdosnak meg ilyesmi. Ha kell megvédem magam és meg is tudom védeni magam, csak éppen nem keresem a bajt és nincs nagy pofám, amit ha kinyitok akkor azt a suli másik végében lehet hallani :P és lányokkal meg udvarias vagyok, nem bunkózom.

Szóval én nem tartozom a bunkók közé, de az úgymond (bocsi a kifejezésért) "gyökerek" közé sem :P

2010. okt. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Persze,hogy kellenek a rendes fiúk.
2010. nov. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!