Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem kellenek már rendes fiúk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aston kérdése:

Nem kellenek már rendes fiúk?

Figyelt kérdés
Egyre inkább azt tapasztalom az évek során, hogy a rendes fiúk ideje lejárt. Tényleg így van ez? Én szeretni akarok, szeretetet adni. Biztonságot, megértést, támaszt, bizalmat, menedéket, ezt várom el a másiktól is. Nincs már erre szükség? Ma már nem kell senkinek komoly kapcsolat? Annyi lány panaszkodik a "barátjára", hogy nem foglalkozik vele, nem becsüli, kihasználja, bántja, mégis vele van. Olyan dolgok után sírtok, ami nálam alap lenne, hogy megadom a másiknak, hisz szeretlek! Akkor miért a rossz kell nektek? Miért van ez? Vagy vannak még olyan rendes, értékes lányok, akik szintén az olyan érzéseket, igényeket keresik, mint én? Csak ritka mint a fehér holló...?
2010. szept. 21. 19:46
1 2 3
 11/29 anonim válasza:
Én meg pont ilyen normális fiút keresek de nem találok sehol sajna:S szerintem fiuból sincs túl sok nermális
2010. szept. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
számomra is ez a probléma, hogy szinte minden fiú bunkó, és egoista..szinte..-_-
2010. szept. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Igen, azt vettem észre, hogy az emberek nagy része. Nagyon nagy része nem is tudja milyen jó érzés egy megbízható, értékes kapcsolatban lenni. Én nem is értem, hogy érhetik be az emberek kevesebbel. Valószínűleg még nem érzik ennek a jelentőségét. Vagy talán álomvilágban nőttem fel?
2010. szept. 21. 20:18
 14/29 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem ez az álomvilág van akinek még létezik is, csak hihetetlen ritka. Igazad van. Én egy értékes kapcsolatban élek és a legszerencsésebbnek érzem magam. =)
2010. szept. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

hát én megértem a problémád, ugyanis én is folyton normális kapcsolatot keresek hosszú távra tervezek, de vhogy nem jön össze :S én átlagos srácnak tartom magam és normálisnak is, nem vagyok sem egoista sem bunkó p*raszt. De mostanában én is azt vettem észre, hogy minden csaj csak a tahókra hajt, a normálisak meg magasról le vannak sz*rva. Szóval én is azt kérdezem amit te, holvannak a normális, hosszú vagy hosszabb távra tervező lányok?

19/F

2010. szept. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

érdekes nekemmeg az a tapasztalatom hogy csak bunkó, egoista fiúk vannak, akik nekem nem kellenek..

komoly kapcsolatra vágyok de igy nemlehet

2010. szept. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Azért jó tudni, hogy akad még egy két rendes fiú is. Én sajna már szinte nem is találkozok ilyen fiúval/lánnyal

Fiúknál akad néha normális és azt látja, hogy a bunkók tarolnak majd ő is elkezdi ugyanazt csinálni, a lányok meg rohangálnak utána... és ez megy mindenhol már szinte, na meg ugye minden a szexről szól...


Mindenesetre én örülnék egy ilyen fiúnak csak találnék már egyet...

2010. szept. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

18:05-ös vagyok

hát válogassatok, volt itt pár fiu akik komoly kapcsolatot szeretnének :)

2010. szept. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Az unalmas, érzelmileg a nőktől függő, önbizalomhiányos, mindenben a nők jóváhagyását kereső "férfiak" nem kellenek a nőknek. Max. férjnek, de mellette meg boldogan félrelépnek.
2010. szept. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
jóó deén elsősorban ne neten szeretnék
2010. szept. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!