Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Komolyan csak így lehet csajom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan csak így lehet csajom?

Figyelt kérdés
Ha nyitott leszek és hülyének tetetem magam? Mert nagyon úgy tűnik, hogy amikor megmagyarázok dolgokat, vagy okoskodom, akkor taszítok mindenkit. Pedig nem is nézek ki rosszul, csak mérgesen nézek és általában negatív vagyok. Tényleg csak legyen vidám az arcom és legyek hülye? Azt hiszem ez menni fog, de fenn fog állni a veszélye annak, hogy valaki megsérül... -.-
2010. nov. 20. 23:32
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim ***** válasza:

kérdező linkelj már magadról egy képet

(ha egyáltalán belefér a monitorba)

2010. nov. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 anonim ***** válasza:

a 22:41 es válaszoló meg szintén egy balfék egyén aki képtelen csajozni és mindenkit okol magán kívül

öreg ne siránkozz már, attól még hogy neked nem jön össze semmi attól még nem biztos, hogy minden csaj primitív

2010. nov. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/68 A kérdező kommentje:
09:22 Nem azt mondtam, hogy semmi nem jön össze, azt mondtam, hogy mikor hülyének tettetem magam, meg úgy csinálok mint akárki, csak akkor szeretnek. Viszont az nem én vagyok...
2010. nov. 26. 11:12
 64/68 anonim ***** válasza:

tudod mit? add magad és szarj mindenkire, ne foglalkozz senkivel és semmivel, majd jön egyszer egy csaj akivel megtaláljátok a közös hangot

még 1 fontos dolog: soha ne akarj semmit görcsösen megszerezni vagy görcsösen ragaszkodni valamihez/valakihez

2010. nov. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/68 anonim ***** válasza:
11.44 megmondta a tutit (meg a másik sportolós,aki hosszút írt)
2010. nov. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/68 A kérdező kommentje:

11:44

Igen, ez volt az eddigi taktika, magamat adtam és totál lesz@rtam mindent, kimondtam a véleményem, és biztos "egyszer"m majd jön egy olyan csaj, de én nem akarom elpazarolni a teljes fiatalságom, most szeretnék együtt lenni egy lánnyal és lefeküdni vele... Ezt érzem, ilyen egyszerű.

2010. nov. 26. 11:48
 67/68 anonim ***** válasza:

9:22!


10.41 vagyok:


Én nem egészen így látom ezt a dolgot. Az a baj, hogy a lányok nagy része még a komolytalan, élvezethajszoló világban él, amiből én már kinőttem(vagyis inkább soha nem is voltam).Az a probléma, hogy olyan szintene különbözik a gondolkodásmódom a lányokétól, hogy az elképesztő(akárcsak a kérdező esetében). Elég nehéz ezt leírni. Egyszerűen a lányok nem gondolnak mélyen bele a dolgokba, nem hoznak felelősségteljes döntéseket, általában nincs semmi dolog, ami érdekelné őket az élvezethajszoláson kívül. És EZ okozza az ellentéteket. Ennél még árnyaltabb a dolog, de ha nem haragszol, inkább nem kezdem el magyarázni, teljesen felesleges, úgy se értenéd! Legyen Neked elég annyi, hogy én vagyok a balfék, és csak a magam hibájából nincs csajom.


Szép napot

2010. nov. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/68 anonim ***** válasza:

9.22!


Ismét 22.41 vagyok, kimaradt egy fontos dolog, és ezzel befejeztem:


Te minek neveznéd a legtöbb 16 éves hölgyet azok alapján, amit fent dióhájban kifejtettem?


+ Nem tudom miből gondolod, hogy én bárkit okoltam volna...

2010. nov. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!