Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Komolyan csak így lehet csajom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan csak így lehet csajom?

Figyelt kérdés
Ha nyitott leszek és hülyének tetetem magam? Mert nagyon úgy tűnik, hogy amikor megmagyarázok dolgokat, vagy okoskodom, akkor taszítok mindenkit. Pedig nem is nézek ki rosszul, csak mérgesen nézek és általában negatív vagyok. Tényleg csak legyen vidám az arcom és legyek hülye? Azt hiszem ez menni fog, de fenn fog állni a veszélye annak, hogy valaki megsérül... -.-
2010. nov. 20. 23:32
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 anonim ***** válasza:
Ja és ha mogorvának és bunkónak tűnsz ne várd el, hogy más akarjon hozzád közeledni. Nyiss te és ha meglátják, hogy nem vagy ilyen, akkor simán jó barátság lehet belőle. Nem vagy te uralkodó, hogy mindenki hozzád menjen, te meg senkihez. Ha akarsz valamit neked is tenned kell érte, nem csak ülni és várni.
2010. nov. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/68 A kérdező kommentje:

00:12

Már megtették. De vajon ki dönti el, hogy ki okosabb és ki nem? Rendben, több dolgot bemagolt, de nem minden okos bölcs, nem szabad mindenki tanácsát szentírásnak venni. Segítettem már állatokon és a legjobb része az volt, amikor befejezhettem végre, egyszerűen semmit nem érzek, semmi elégedettséget meg ilyesmit. Nem tehetek róla, ilyen vagyok.

2010. nov. 21. 00:16
 23/68 anonim ***** válasza:

Hogy ki dönti el ki az okosabb? Hát nyilván nem az, aki nem tud visszaszólni.

Akkor pedig olyat tegyél, amit szeretsz és örömmel tölt el. Persze ez lehetőleg ne valami internetes játék legyen.

Nekem a legnagyobb boldogságot az okozta életemben, amikor befogadtunk egy kiscicát, akit rajtunk kívül senki sem szeretett. Ha mi nem vagyunk, akkor úgy éli le az életét, hogy soha nem kap szeretetet. Soha nem éreztem ahhoz foghatót, amikor tudatosult mennyire jó az, amit tettem. Utána amikor segíteni próbáltam barátnőm problémáin és azt mondta nagyon jó érzés, hogy ennyire mellette vagyok, nagyon örül neki. Ezt önzetlen segítségnek hívják.

2010. nov. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 A kérdező kommentje:

00:20

Irigyellek, hogy így tudod értékelni ezt. Ha engem átölelnek nem az jár a fejemben, hogy de jó, hanem, hogy miért.

2010. nov. 21. 00:22
 25/68 anonim ***** válasza:
Az engem sem izgat, ha átölelnek, ha ez megnyugtat.
2010. nov. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 anonim ***** válasza:
Ahamm, szóval azt pitizésnek éreznéd, ha kifejeznéd a csaj felé, hogy érdekel, tetszik. Ezek szerint nem érdekel, nem tetszik - de akkor miért akarod megszerezni? És főleg miért akarod, hogy ő próbáljon meg téged megszerezni? Vegyél inkább guminőt.
2010. nov. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/68 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy az emberek nem szokták szeretni az őszinteséget, nekem is ez az egyik gyenge pontom.
2010. nov. 21. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/68 anonim ***** válasza:

szerintem légy önmagad, mert ha nem azt mutatod aki valójában vagy és mégis belédszeret valaki akkor nem az igazi éned szereti meg. minden ember hord egy álarcot, de kevés ember veszi le. én rájöttem hogy felesleges olyannak mutatni magunkat amilyenek nem vagyunk...


20/L

2010. nov. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/68 anonim ***** válasza:

igazából nem értem mit akarsz....viszont ne légy kockafej, mert azt a csajok nem nagyon szeretik. mosolyogj sokat, főleg arra a csajra, akit kiszemeltél, az nem baj, hogy okos vagy, de azért ne tudj mindenről mindent...

és sztem ahhoz hogy csajod legyen nem kell hülyének lenned...nem is tudom mire gondolsz ezzel...

2010. nov. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/68 A kérdező kommentje:

15:45 És ha már nem is tudjuk, hogy milyenek vagyunk valójában?


17:35: Arra gondolok, hogy a legtöbb srác nevet azon amit a csaj mond neki, pedig nem is vicces, csak azért nevet, hogy kedveskedjen, magyarul lesüllyed a csaj szintjére, hogy megkapja. Arra, hogy ha belinkelgetnek mondjuk facebookon ilyen idézeteket, akkor minden srác csak rákattint, hogy tetszik neki meg "haha" meg ilyesmi, viszont én azt szeretem ha elmondhatom, hogy szerintem az miért baromság. Persze nem ilyen unalmasan, hanem hasonlatokkal, viccesen.

2010. nov. 21. 18:04
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!