Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Komolyan csak így lehet csajom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan csak így lehet csajom?

Figyelt kérdés
Ha nyitott leszek és hülyének tetetem magam? Mert nagyon úgy tűnik, hogy amikor megmagyarázok dolgokat, vagy okoskodom, akkor taszítok mindenkit. Pedig nem is nézek ki rosszul, csak mérgesen nézek és általában negatív vagyok. Tényleg csak legyen vidám az arcom és legyek hülye? Azt hiszem ez menni fog, de fenn fog állni a veszélye annak, hogy valaki megsérül... -.-
2010. nov. 20. 23:32
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:

26 F!

Én lány vagyok, és az az igazság, hogy én nem szeretném, hogy egy fiú csak azért lájkolja mondjuk a poénjaimat, mert tetszem neki, én ettől becsapva érezném magam, ha rájönnék - és meg is szoktam az ilyesmit (az "erőlködést") érezni. Mondjuk nem tudom teljesen beleélni magam a helyzetbe, mert még soha nem írtam ki semmit a facebbookra, nem szeretem, olyan, mintha egy színpadon mikorfonba olvasná fel az ember... de úgy általában csak azért ne nyilvánítson tetszést semmilyen tulajdonságommal, szokásommal, akármimmel kapcsolatban egy fiú sem, mert egy _másik_ tulajdonságom tetszik neki, vagy mert a fenekem tetszik neki.


25 L

2010. nov. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 anonim ***** válasza:

kicsit eltérő de kb benne van az igazság a második válaszban


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2010. nov. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 anonim ***** válasza:

te rohadt idegesítő 1 ember vagy nem csoda h nincs csajod se barátaid..egy ilyen személyiséget mint a tied elviselni is sok...ne haragudj de csak a 3. oldalig tudtalak olvasni wáá:D


18/L

2010. nov. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 A kérdező kommentje:

17:20

Jajj husom, tudom.. Ezért is tettem fel a kérdést és a válaszod csak megerősít abban, hogy annak kell lennem..

2010. nov. 25. 17:30
 45/68 anonim ***** válasza:

ha igazán eble leszel zúgva egy csajba úgyis azt fogod keresni h h zudsz a kedvébe járni.

ez nem jelenti azt papucsnak kell majd lenned,de ha negatív vagy és morcos akkor ne az átlagosan vidám emberek közt keresgélj.



túléled,

úgyis lesz bnőd

akit szeretni fogsz


és ő is téged

2010. nov. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 anonim ***** válasza:
17.20as vok.. hát nem tom h milyennek kéne lenned de 1 biztos h visszakéne fognod ezt az okoskodást mer vki egyszer nagyon meg fog verni :D
2010. nov. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 A kérdező kommentje:

17:38 Köszi.

17:40 Jaa, hogy nálatok ez a szokás? aranyos, lehet hogy még élvezném is...

2010. nov. 25. 17:45
 48/68 anonim ***** válasza:
XDXDD
2010. nov. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 anonim ***** válasza:
17.38 megmondta a tutit
2010. nov. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 anonim ***** válasza:

Mondta már neked valaki kedves kérdező,hogy nem körülötted forog a világ? Egész életedben arra fogsz várni,hogy majd jön egy csaj aki messziről kiszúrja (a Magyarországon egyedülálló) iq-dat és boldogan éltek amíg meg nem haltok?


Amíg nem változtatsz a hozzáállásodon,lehetsz bármilyen okos,jóképű stb, nem lesz senki aki elviseljen.

2010. nov. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!