Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Komolyan csak így lehet csajom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan csak így lehet csajom?

Figyelt kérdés
Ha nyitott leszek és hülyének tetetem magam? Mert nagyon úgy tűnik, hogy amikor megmagyarázok dolgokat, vagy okoskodom, akkor taszítok mindenkit. Pedig nem is nézek ki rosszul, csak mérgesen nézek és általában negatív vagyok. Tényleg csak legyen vidám az arcom és legyek hülye? Azt hiszem ez menni fog, de fenn fog állni a veszélye annak, hogy valaki megsérül... -.-
2010. nov. 20. 23:32
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 A kérdező kommentje:
Nincsenek is fiú haverjaim. Mert unalmasak. De nem tehetek róla, nem akarok bunkónak tűnni, pedig annak tűnök. Engem untattak régebben ezért nincs most sem. Nekem olyan barát kell aki nem hagy el, bármit is mondok neki.
2010. nov. 20. 23:58
 12/68 anonim válasza:

go to: www.lohere.net

www.4chan.org

2010. nov. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/68 anonim ***** válasza:
Mit sajnáltatod itt magad? Szánlak.
2010. nov. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/68 A kérdező kommentje:

00:04

Jogod van hozzá.

2010. nov. 21. 00:05
 15/68 anonim ***** válasza:
állj pozitívabban a dolgokhoz és ne javíts ki mindenkit. Néha rá kell hagyni az emberekre a dolgokat.
2010. nov. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/68 anonim válasza:
0:05 jól mondja, egyébként szabad lenne tudni a korodat?
2010. nov. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/68 A kérdező kommentje:
17
2010. nov. 21. 00:07
 18/68 anonim ***** válasza:
Az okosság és a kapcsolatteremtés nem zárja ki egymást. Én is okos vagyok, ennek ellenére tele vagyok barátokkal és szeretettel. Pedig hidd el, baromi sok ember csak untat, de meghallgatom, nekem is jól esne, hogy meghallgassanak. Ha jó a humorod, értelmes vagy és rendes, közvetlen, akkor nem lehet problémád, de tudod az okos ember ismérve, hogy nem néz le mindenkit, a bölcsességé pedig, hogy a jó pap holtig tanul.
2010. nov. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/68 A kérdező kommentje:

00:07

Gondolom láttál már olyat filmekben, hogy valakinek elege lesz és egyszer csak úgy dönt, hogy onnantól kezdve nem érdekli mi lesz és kimondja amit gondol. Na én átestem egy ilyenen 1.5 éve, és azóta nincs is senkim. Ebben a világban nem szabad őszintének lenni, bár ezt eddig is tudtam, csak jól esett megtenni ezeket a "dolgokat".

2010. nov. 21. 00:09
 20/68 anonim ***** válasza:
És az őszinteség azt jelenti, hogy te 15,5 évesen úgy döntesz leszarod mit mondanak mások? Magaddal csesztél ki. Nem őszinteségről magyaráztam neked, hanem értelemről és értékekről. Tegyél valami olyat, amitől jól érzed magad. Segíts otthon, segíts az állatmenhelyen. Akkor majd rájössz milyen jó érzés segíteni másoknak és hogy talán nem is olyan szar ez a helyzet, mint gondoltad. Úgy pedig ne várj barátnőt és barátokat, hogy mindenkit a hátad közepére kívánsz. A legrosszabbul az fog esni, ha majd egy nálad okosabb ember fogja megmondani szemtől szembe a véleményét, akivel nem tudsz vitatkozni.
2010. nov. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!