Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Komolyan csak így lehet csajom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan csak így lehet csajom?

Figyelt kérdés
Ha nyitott leszek és hülyének tetetem magam? Mert nagyon úgy tűnik, hogy amikor megmagyarázok dolgokat, vagy okoskodom, akkor taszítok mindenkit. Pedig nem is nézek ki rosszul, csak mérgesen nézek és általában negatív vagyok. Tényleg csak legyen vidám az arcom és legyek hülye? Azt hiszem ez menni fog, de fenn fog állni a veszélye annak, hogy valaki megsérül... -.-
2010. nov. 20. 23:32
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 A kérdező kommentje:

18:42

Nem egyedülálló....

Amúgy nézőpont kérdése, egy cserebogár körül is foroghat a világ.

Nem úgy állok hozzá, hogy körülöttem forog, de ha már itt tartunk, számos pszichológiai teszt bizonyítja, hogy az emberek 5x olyan hevesen reagálnak arra amit ők kaphatnak meg, mint arra amit mások... minden attól függ, ki hogyan titkolja.

2010. nov. 25. 18:56
 52/68 anonim ***** válasza:
18:56 ezt nem értem mire írod vagy mit jelent (pszichológiai teszttel kapcsolatban)
2010. nov. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/68 A kérdező kommentje:

19:02

röviden, hogy te is értsd..: Mindenki magának akarja a legjobbat (másoknak is akarhat jót, de a magáénál nagyobbat sohasem) csak egyesek ezt nem is tudják, mert nem foglalkoztatja őket a téma, mások eltitkolják, de tudnak róla és én vagyok a legőszintébb, aki felvállalja...

2010. nov. 25. 20:29
 54/68 anonim ***** válasza:
"Mindenki magának akarja a legjobbat" hmm... igazadvan, de ez a dolog egy idő után megváltozhat, főleg ha talál egy társat, akit maga elé helyez (nállam ez épp így van jelenleg)
2010. nov. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/68 anonim ***** válasza:

Őszinteség: A tanárok nem értékelik, ez tény. De én később is pofátlanul őszinte voltam. Ebbe beletartozik az is, ha valaki jó munkát végez, akkor azt is elmondom. Ha az ember nem csak okoskodik, hanem tényleg őszinte, akkor ezt elismerik. Őszintén vállalni kell azt is, ha valamit nem tudsz. Egy ideje emberekkel foglalkozom. Sokszor csak úgy tudok segíteni nekik, ha szembesítem őket azzal, hogy eddig rosszul csinálták, azaz hülyék voltak. Nem sértem meg őket és megköszönik a segítséget. Ehhez kell az iq!


Pitizés: A még ismeretlen emberekhez előítéletektől mentesen kell közelíteni. A te életkorodban tapasztalatról nem beszélhetünk. Sorry, de ez van. Legutóbbi két randim borzasztó volt, de tudom, hogy vannak még szeretni való lányok. Majd találok egyet hamarosan. Aki nem tetszik, azt miért akarnám megszerezni? Aki igazán megragad, annak örömet akarok szerezni. Szó nincs pitizésről.

Az átlagnál jobb pasi vagyok és talán értelmesebb is. Mégsem várom el, hogy egy lány jöjjön oda hozzám, mert tudom milyen nehéz ez és tisztelem a nőket/lányokat annyira, hogy ezt átvállaljam. Tudom mennyire fáj a koppanás. De férfi vagyok és nem sebeit nyalogató hülyegyerek.

Menj el sportolni! Az helyre rakja az egodat. Rájössz, hogy van olyan rendszer, ahol te egy senki vagy és akit te eddig lenéztél, az ott egy félisten.

Miért okoskodsz? Azért, hogy okosnak tűnj? Ez egy buta, öncélú hozzáállás. Lejön az, ha nincs vele más célod.


Sok 17 éves gyerek gondolkozik hasonlóan. Az igazi gond az önértékeléseddel van. Tanuld meg nem komolyan venni magad és tisztelni a lányokat!

2010. nov. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/68 anonim ***** válasza:
Szerzz be egy guminőt vagy macskát inkább haverka.
2010. nov. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/68 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Mélységesen egyet értek veled, teljesen igaz képet alkottál a világról. Érdekes gondolkodásmódod van, de igaz.

Sajnos a te korodban még éretlenek a lányok a magad fajta, reálisan gondolkodó egyének számára(tudom, én is ilyen voltam). Akárki akármit mond, a 16-17 éves lányok 90%-a primitív, éretlen, még a fiúknál ez az arány inkább 70%.

2010. nov. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/68 A kérdező kommentje:

22:41

Hát igen. Nézd, nem nézek ki olyan rosszul, a csaj meg is mondta, csupán a világnézetünk más, ezért nem lehet komolyabb. Nincs más dolgom, mint manipulálni, az úgyis megy nekem...

2010. nov. 25. 23:27
 59/68 anonim ***** válasza:

22:41 vagyok



Nem érdemes lesüllyedni a 17 éves korosztály szintjére. Inkább tanulj, művelődj, több hasznod lesz belőle, mint abból, ha csajozol! A nők pedig meg fognak érni, ne aggódj, csak idő kérdése! :)

2010. nov. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/68 anonim ***** válasza:
Ahoz nem kell hlyének lenned h mosolyogj! Ha a kisugárzásod megfogó, akkor tetszhetsz a csajoknak! Attól nem leszel hülye!! Smile! :D:D
2010. nov. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!