Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Komolyan csak így lehet csajom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan csak így lehet csajom?

Figyelt kérdés
Ha nyitott leszek és hülyének tetetem magam? Mert nagyon úgy tűnik, hogy amikor megmagyarázok dolgokat, vagy okoskodom, akkor taszítok mindenkit. Pedig nem is nézek ki rosszul, csak mérgesen nézek és általában negatív vagyok. Tényleg csak legyen vidám az arcom és legyek hülye? Azt hiszem ez menni fog, de fenn fog állni a veszélye annak, hogy valaki megsérül... -.-
2010. nov. 20. 23:32
1 2 3 4 5 6 7
 31/68 anonim ***** válasza:
De kérdező, én azt nem értem, hogy miért akarsz olyan csajokat megszerezni, akinek úgy kell "lesüllyedni a szintjére"? Miért nem inkább olyanokat, akik "veled egy szinten vannak"?
2010. nov. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/68 A kérdező kommentje:
18:43 Mert nem találtam/találok/keresek. Ezért. Akit találtam az meg, hagyjuk... Egyszerűen nincs olyan lány..
2010. nov. 21. 19:08
 33/68 anonim ***** válasza:
Ahammm. Szóval a lányok, azok egy alacsonyabbrendű faj, és sajnos nem hagyják magukat megdugni, csak ha te is alacsonyabbrendűbe mész át. Hát ez nagyon szomorú.
2010. nov. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/68 A kérdező kommentje:
Nem mondtam ezt..
2010. nov. 21. 19:30
 35/68 anonim ***** válasza:

Nem, nem mondtad, de ezt jelenti, amit írtál.

- a lányok szellemi színvonaláról lesújtó véleményed van

- ugyanakkor mégis be szeretnél velük csajozni

- fel vagy rajta háborodva/keseregsz rajta, hogy nem akarják, hogy becsajozz velük, miután kifejezésre juttattad a lesújtó véleményedet


Ne haragudj, de nem tudok veled mélyen együttérezni. Én is válogatós vagyok nagyon (nő vagyok), de sosem akarnám, hogy egy "nekem nem megfelelő" pasi ennek ellenére mondjuk vegyen feleségül vagy vegyen nekem ruhákat, kocsit, lakást (a csak dugni akarok nőben a csak a pénzed akarom szinonímája).

2010. nov. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/68 A kérdező kommentje:

19:36

Én soha nem így álltam hozzá, csak azután, amikor már okom volt rá.

2010. nov. 21. 19:39
 37/68 anonim ***** válasza:

Látom, nem érted, mi a baj.

Az odáig rendben, hogy lesújtó a véleményed (főleg, ha mint írod, csak azután alakítod ki, hogy megvolt rá az okod).


De ha tényleg olyan átlag fölötti iq-val vert meg az élet, akkor ez van, ebből definíció szerint következik, hogy a többiek "hülyébbek", és ez nem az ő hibájuk, ha egyáltalán valakinek a hibája, akkor a tiéd, de természetesen ez nem "hiba".


Nekem az a nagyon unszimpatikus a hozzáállásodban, hogy annak ellenére meg akarod szerezni ezeket a lányokat, hogy lenézed őket, nem tartod őket "magadhoz méltónak".

Ennél taszítóbb dolgot szerintem egy férfi nem nagyon csinálhat.

Ennél már százszor jobban megértem még azt is, ha valaki csak egyszerűen tényleg minden nap más nőt kíván meg, mert olyan a természete.


(Jó, oké, biztosan csinálhat, de az már bűnügyi kategória általában).

2010. nov. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/68 A kérdező kommentje:

19:48

Akkor a kisugárzásommal van baj, igen igazad van, ez nagyon érdekes. Köszi, most egy nagyon jó dologra tapintottál rá, ez még nem sikerült itt senkinek. Próbáltam már humorosra venni (kicsit ilyen Dr.House stílus) de ha egyszer ezt érzékeltetem a szememmel meg a hozzáállásommal, akkor mit sem érnek a szavak. Nem hinném, hogy tudok változtatni, pedig jó lenne, nagyon jó...

Az iq-ról amúgy nem nyilatkozom, mert mindig más jön ki, rosszabb napjaimkor kevesebb, jobb napjaimkor több. Ez változó, nem megy gombnyomásra. :)

2010. nov. 21. 19:57
 39/68 anonim ***** válasza:

ha nemtudod milyen vagy valójában, akkor gondolkodj el rajta, ne akarj másoknak megfelelni, mert ilyenkor jön az amit kérdeztél. Biztos hogy van saját véleményed, saját akaratod, olyan amit szeretnél :)

ma 15:45 - voltam

2010. nov. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/68 anonim ***** válasza:

esetleg gondoltál már arra, hogy veled van a baj ? nem kötekedésből, de nagyon rosszul állsz a dolgokhoz, egy lánynak igenis udvarolni kell, dicsérni, kedveskedni, és ha ez a kedveskedés az pl, hogy lájkolod facebbok-on, vagy nevetsz az aranyos poénjain, hát legyen. sztem ez tök alap dolog. ezzel ahogy te írtad nem alacsonyodsz le a szintjükre, hanem ez a normális menete a csajozásnak. nem kell mindenáron mindenkit azzal a nagy eszeddel lenyűgözni....


26F

2010. nov. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!