Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért akarja a nőm, hogy ülve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért akarja a nőm, hogy ülve pisiljek? Nem megy mellé állva sem.6 csajom közül 2 ezt szerette volna, a mostani is, és komolyan gondolja. Bezzeg ő nem szokna le a dohányzásról, ha már a le-, és rászoktatásról beszélünk. Ő meg: hogy ülve pisiljek.

Figyelt kérdés
2009. aug. 5. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Talán szeretné ha kipróbálnád.Kérdezd meg tőle, hogy miért is szeretné pontosan és ne beszéljen mellé.
2009. aug. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mert h mellémegy szerinte. Mintha kb megszabná h mutató ujjal v középső ujjal kapcsoljam az indexet.
2009. aug. 5. 20:42
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Vannak országok,ahol az illemhez hozzátartozik,hogy a férfiak is mindig ráülnek a WC.re,ha állva pisilnek,a legtöbb férfi eltalálja a felhajtott ülőkét,még akkor is ha vigyázni akar,és a nőknek kell utánuk takarítani.A barátnőid nem kérnek lehetetlent,és nem hiszem,hogy ez olyan nagy fáradtság lenne neked.
2009. aug. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem lehetetlen, de nem férfias dolog sztem.
2009. aug. 5. 20:50
 5/9 anonim ***** válasza:
68%

Férfias vagy nem férfias. WC-n lát téged valaki? Nem. Akkor? Nem nagy dolog és télleg sokkal higiénikusabb.

Persze, ha a szabadban vagy és ott jön rád a pisilhetnék ott nem kell leguggolni :D

2009. aug. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Olyat lehet, hogy pl én is kérek cserébe vmit?
2009. aug. 5. 21:15
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

Nem értem miért akar szabályozni.


Ha tényleg nem megy mellé (és nem csak rámondod, hanem sem a deszkán, sem a földön nincs egy csepp sem), akkor vidd be a barátnődet és kérdezd me, hogy akkor ezzel mi is a baj. Elvileg ő nem látja hogyan pisilsz így nem is zavarhatná.


Viszont lehet, hogy néha rácsöppen pl a deszkára, amit te nem veszel észre, csak ő, amikor benne és fénylik vagy beleül... Na ez tényleg kellemetlen és idegestíő dolog.


WC után mindig nézd meg, hogy nem lett-e sehol sem olyan, és ha látsz valamit akkor töröld le (ne linkeskedd el!) vagy pedig tényleg szokj rá az ülve pisilésre, legalább akkor, ha a barátnőddel vagy.

2009. aug. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A lehajtott ülőke higiénikusabb? Nem hinném. Ha lehúzod a WC-t, akkor pont, hogy a lent lévő dolog is ráfröccsen. Esélyesebb ilyenkor, hogy ráfröcsög minden nem odavaló dolog...

Bocs, hogy nem teljesen a kérdésre válaszoltam, de egypár kommentelőhöz hozzá akartam fűzni - mert nem hiszem, hogy a lehúzáskor ők felhajtanák - ha meg mégis, utána lehajtják? - mert akkor meg poros lesz....

2009. aug. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A WC ülőke felhajtásával kiküszöbölhető, hogy eltaláld ;) egy laza mozdulat. És én ezt úgy oldottam meg, h a tetejével együtt hajtom vissza. Így nem csak nekem, hanem az utánam következőnek is fel kell hajtani, akármit is akar :D Egyébként, az ülve pisilő hölgyek esetében a WC ülőke alja hajlamos besárgulni, lehet reklamálni - ha lenyúlsz, h felhajtsd, azért h ne pisild le, a rászáradt sárga cumóba az alján sem jó belenyúlni...


És aki ilyet írt: nem hinném, hogy egy pasi egy egyenes vizeletsugarat a lába közé szerelt csővel ne tudna irányba lőni... ahhoz iszonyat tehetségtelennek kell lenni. Nehezebb a kertben a füvet meglocsolni... Az, ha lecsöpögjük az ülőkét, a fenti megoldással kiküszöbölhető. A mellélövés meg... khm.. grat..

2009. aug. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!